York MonteRosa YHKE24ZE--MMORX 24.000 Btu inverter Duvar Tipi Klima

York MonteRosa YHKE24ZE-MMORX 24000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

3,5


Çok İyi 0%
İyi 55%
Ne İyi / Ne Kötü 40%
Kötü 5%
Çok Kötü 0%

York MonteRosa YHKE24ZE-MMORX 24000 BTU Inverter Klima Yorum; bulunduğunuz ortamın nemini alma özelliği sayesinde belirli süreli fan ve soğutma özelliğini çalıştırarak kısa bir süre içinde serinleme olanağı sunar. Opsiyonel kablosuz bağlantı özelliği bulunan cihazda, cihazın tüm özelliklerini kolayca olarak kontrol edilebilmesini sağlar. A++ sınıfı yüksek enerji verimliliği ile daha fazla tasarruf sağlar ve evinizdeki havanın kalitesini koruyabilmenize yardım olur.
Turbo modu da bulunan klima modeli, aynı zamanda etkileyici tasarımıyla da göze hitap ediyor. Sessiz, güçlü özellikleri ile enerji verimliliğinden ve performansından ödün vermeyen klima modeli kolay çıkartılabilir ve temizlenebilir gelişmiş filtresi ile temiz ve ferah bir ortam oluşturmanıza yardımcı olur. Etkileyici ve konforlu bir kullanıcı imkanı sunan klima, yaz aylarının sıcağında her zaman yanınızda oluyor.

York MonteRosa YHKE24ZE-MMORX 24000 BTU Inverter Klima Yorumları


Aşırı Pahalı

Ünlü bir marka olabilir ama Ülkemizde halen servis olayı bile tam oturmamışken bu fiyatlara alınacak bir ürün değil. Emsal modellerden neredeyse 2000 tl daha fazlaya satılıyor.


Servis Ağı Yok

Amerikan malı olduğu söyleniyor. Alıp almamak arasında kaldım ve sonuç olarak servis olayı yüzünden almadım. İlerleyen zamanlarda tam oturursa York ve Gree markasını mutlaka denemek istiyorum.

Leave a Comment

York MonteRosa YHKE24ZE-MMORX 24000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.

Bu Ürüne Ait İnceleme Videosu Bulunamamıştır!