York MonteRosa YHKE12ZE-MMORX 12.000 Btu inverter Duvar Tipi Klima

York MonteRosa YHKE12ZE-MMORX 12000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,6


Çok İyi 71%
İyi 21%
Ne İyi / Ne Kötü 8%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

York MonteRosa YHKE12ZE-MMORX 12000 BTU Inverter Klima Yorum; üstün özellikleri ile göz dolduran ürün aynı zamanda hem fiyat hem de performans arayan kullanıcıların beklentisini karşılıyor. Turbo modunun yanı sıra 5 ayrı fonksiyonel çalışma özelliği bulunan klima modelinde wifi ve takip etme özelliği de bulunmaktadır. Sadece 41db ses seyivesi bulunan ürün fazlası ile sessiz çalışmaktadır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra A++ enerji tüketimi ile de göz dolduran cihaz, aylık faturalarınıza yük olmanın önüne geçiyor. Bulunduğunuz ortamın sıcaklığının belli bir seviyede sürdürmesini sağlayan klima, şık ve kaliteli tasarımıyla da odanıza tarz katıyor.

York MonteRosa YHKE12ZE-MMORX 12000 BTU Inverter Klima Yorumları


Uygun Fiyatlı İyi Ürün
Uygun fiyatlı bir ürün ihtiyacımız olduğu için fazla önemsemeden aldığımız bir klima kendisi. Ancak bu kadar kaliteli ve sessiz bir ürün beklemiyordum doğrusu. Dış ve iç ünite oldukça sessiz çalışıyor. Soğutması da gayet iyi.


On Numara
Kalitesi de performansı da on numara bir ürün. 3 aydır sorunsuz kullanıyorum. A++ enerji tüketimine sahip olduğu için fazla üzmedi bizi. Tavsiye ederim.

Leave a Comment

York MonteRosa YHKE12ZE-MMORX 12000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.