York MonteRosa YHKE09ZE-MMORX 9.000 Btu inverter Duvar Tipi Klima

York MonteRosa YHKE09ZE-MMORX 9000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 54%
İyi 44%
Ne İyi / Ne Kötü 2%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

York MonteRosa YHKE09ZE-MMORX 9000 BTU Inverter Klima Yorum; sıcak ve soğuk havalarda kullanabileceğiniz ısıtma ve soğutma özelliğini bir arada sunan klimadır. Ev veya ofis ortamınızı istediğiniz seviyede tutabilmenizi sağlayan klima sayesinde yaz ve kış aylarında sağlıklı bir hava sunmaktadır. Hava temizleme ve filtreleme özellikleri ile odanızın ortam havasını daha temiz ve ferah kılar. Klimanın sessiz yapısı sayesinde çalıştığını bile hissetmezsiniz. Havayı odanızın dört bir tarafına aynı ayarda dağıtan yönlendirme sistemi dengeli bir ısınma ve soğutma sağlar. Turbo mod özelliği sayesinde hızlı soğutma ve hızlı ısıtma gerçekleştirebilirsiniz.

York MonteRosa YHKE09ZE-MMORX 9000 BTU Inverter Klima Yorumları


Soğutma Çok İyi

15 metre odamız için aldık. İsmi fazla duyulmasa da bu markayı satan arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Kalite ve performans olarak beğendim. Turbo mod özelliği var ama kullanmaya imkan yok. Çünkü soğuktan odada duramıyorsunuz ve üşüyorsunuz. Çalışması da gayet sessiz ve fark etmiyorsunuz.


Kampanyadan Aldım

Klima ihtiyacımdan dolayı yaptığım araştırma esnasında indirim olduğunu görerek almaya karar verdim. 2500 liraya mal oldu bana. Şuan 2 haftadır kullanıyoruz ve bir sorun ile karşılaşmadım. Fiyata göre siz de karar verebilirsiniz.

Leave a Comment

York MonteRosa YHKE09ZE-MMORX 9000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.

Bu Ürüne Ait İnceleme Videosu Bulunamamıştır!