xDrive Profesyonel Oyuncu Koltukları

Türkiye’nin Profesyonel Oyuncu Koltuğu Markası olan xDrive oyuncu koltukları İle Oyunların tadını çıkarmaya hazır ol. xDrive Oyuncu Koltukları Türkiye’nin İlk Profesyonel Oyuncu Koltuğu Üretici Firması olarak öne çıkmaktadır. xDrive oyuncu koltukları, uzun süreli çalışmaların neden olduğu yorgunluğu ve sağlık sorunları risklerini azaltan vücut yapısına uyumlu oyuncu koltukları üretmektedir.

Oyun severler için tasarlanan birbirinden farklı modeller ile her yaştan kullanıcıya hitap etmeyi başarabiliyor. Kaliteden ödün vermeyen bileşenleri ve tüketiciler için sunduğu en uygun fiyatlar ile daha fazla para ödemenize gerek kalmıyor.

İki taraflı hareketli kolçağa sahip olan Xdrive oyuncu koltuklara, oyunlarınız sırasında kollarınızı rahat ettirmenize imkan tanıyor. Ürün, geniş ve yumuşak pedli alanı sayesinde oturum esnasında kendinizi daha rahat hissetmenize yardımcı oluyor. Genel vücut tiplerine uygun olarak özel tasarlanan ürün, rahat bir kullanım sunuyor. Ürün, ekstra yumuşatılmış oturma kısmı ve yanları sayesinde uzun süreli oyun oturumlarını en iyi şekilde desteklemeyi başarıyor. Dayanıklı tekerlekler, kaliteli malzemesi, güçlü kırılmaz metal ayakları ve üst düzey amortisör yükseklik ayarı sayesinde hem size rahat bir kullanım sunuyor hem de uzun süreli kullanım olanağı sunuyor.