Vestfrost Vf 9k inv 9000 Btu inverter Duvar Tipi Klima

Vestfrost VF9K 9000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,6


Çok İyi 70%
İyi 30%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Vestfrost VF9K 9000 BTU Inverter Klima Yorum; A+ enerji seviyesi sayesinde düşük düzeyde bir elektrik kullanan klima modeli uygun fiyatı ve performansı ile kullanıcıların dikkatini üzerine çekiyor. Farklı üfleme seçenkelerinin yanı sıra sessiz çalışması ile de göz dolduruyor. Evinizin duvarında farklı ve şık tasarımı ile misafirlerinizin dikkatini çekmeyi başarıyor. Soğutma ve ısıtma ihtiyacınıza aynı anda çözüm sunan cihaz hem yaz hem de kış aylarında sizi yalnız bırakmıyor. İç ünite üzerinde yer alan ekranı sayesinde klimanızın her adımını kolayca takip edebilirsiniz. 9000 BTU ısıtma ve soğutma gücü bulunan ürün küçük odalar ve ofisiniz için iyi bir seçenektir. Isıtma ve soğutma yaparken havayı da temizleyen ürün sizlere daha temiz ve alerjik olmayan bir koşul sağlamaktadır.

Vestfrost VF9K 9000 BTU Inverter Klima Yorumları


Uygun Fiyat, Güzel Ürün
Uygun fiyatlı güzel bir ürün. Klima almak için araştırken arkadaşımın tavsiyesi üzerine almaya karar verdim. Araştırdığımda fazla bir detay bulamasamda hem uygun fiyatlı hem de düşük elektrik tüketimine sahip olduğu gördüm. Vestel servisi bakıyor ve vestel garantisi altında satılan bir klima. Montaj için ben farklı bir yer istesemde iyi performans alamayacağımı belirterek farklı bir buvara kurulum yapıldı. Kurulumdan sonra ki süreçte hiç sıkıntı yaşamadım ve performansı da gayet başarılı. Bu arada odamız 17 m2 genişliğinde. Ürün ayrıca duvarda da çok şık duruyor. Ucuz diye uyduruk birşey yapmamışlar. Kumandası da gayet kullanışlı. Kısacası tavsiye edeceğim bir ürün.


Sessiz ve İyi
Sesi gerçektende yok denilecek kadar az. Sadece turbo modda biraz sesli çalışıyor. Ancak turbo mod sürekli kullanılan bir özellik değil. Ben sevdim.

Leave a Comment

Vestfrost VF9K 9000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.

Bu Ürüne Ait İnceleme Videosu Bulunamamıştır!