Vestfrost VF 18K 18000 BTU Duvar Tipi inverter Klima

Vestfrost VF18K 18000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,0


Çok İyi 59%
İyi 12%
Ne İyi / Ne Kötü 21%
Kötü 0%
Çok Kötü 8%

Vestfrost VF 18 K 18000 BTU Inverter Klima Yorum; vestel markasının güvencesi altında satışa sunulan bir klima modelidir. Henüz yaygın olmasa da bir çok Ülke de özellikle Rusya ve Ukrayna da Vestfrost markasının ürünleri oldukça tercih edilmektedir. Vestfrost klima sahip olduğu sessiz çalışma özelliği sayesinde arka planda sessizce çalışarak tüketicilere konforlu bir kullanım sağlıyor. Özellikleri arasında nem alma fonksiyonu da bulunan cihaz , bulunduğunuz ortamdaki nem seviyesini uygun seviyede tutarak nem dengesini sağlar. Çıkarılıp yıkanabilen filtre sistemi sayesinde bakteri ve alerjiye sebep olan tozları temizleyerek daha sağlıklı bir ortam sağlar. Ayrıca Vestfrost klimalar, otomatik hata teşhis özelliği ile olası sorun ve arızalara engel olmaktadır.

Vestfrost VF18K 18000 BTU Inverter Klima Yorumları


Isıtma için Aldım

Isıtma ihtiyacımızdan dolayı aldığımız bir ürün. Kurulumdan sonraki süreçten bu yana hiç bir sorun yaşamadım. Isıtması gayet güzel ve çalıştığını hissetmiyorsunuz. Kumandasını da çok beğendim. Tereddüt etmeden alabilirsiniz.


Beklentimi Karşılamadı

Yorumlardan dolayı fazla araştırmadan aldığım bir ürün. Normal de Vestele karşı olan biriyim ve halen bu ürünü niye aldığımı bende bilmiyorum. Klima öyle aman aman ısıtmıyor ve soğutmuyor. Bende mi sorun var diye başka ilçeden servis çağırdım ama onlarda sorun olmadığını söylediği için fazla çabalamadım. Şuan senede 1-2 ay kullandığımız köy evinde öylece duruyor.


Orta Segment Bir Ürün

Aman aman bir performans beklemeyin. Orta düzey parasına göre bir ürün. Ses biraz var, soğutma ve ısıtması da ideal.

Leave a Comment

Vestfrost VF18K 18000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.