Vestel Vega Plus R 12 14100 BTU Duvar Tipi inverter Wi-Fi Klima

Vestel Vega Plus R-12 12000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 63%
İyi 10%
Ne İyi / Ne Kötü 24%
Kötü 0%
Çok Kötü 3%

Vestel Vega Plus R-12 12000 BTU Inverter Klima Yorum; bulunduğunuz ortamı istenilen sıcaklıklarda tutmak, zamanınızı rahat ve konforlu bir şekilde geçirmeniz için oldukça etkilidir. Yaz ve kış aylarında ortamdaki tüm ısı değişimlerini dengeleyebileceğiniz, mükemmel konfor alanı oluşturan klima modeli sayesinde temiz bir nefes alabilirsiniz. İstenilen ısı değerini oluşturmanın yanı sıra, bulunduğunuz ortamın havasını temizleyen yapısı sayesinde günlük yaşamın vazgeçilmezi haline geliyor. Dijital Inverter özelliği sayesinde enerji tasarrufunun yanı sıra ortamdaki ısı değişimlerine karşı da oldukça hassastır.

Vestel Vega Plus R-12 12000 BTU Inverter Klima Yorumları


Çok Şık

Rengi odamız ile oldukça uyumlu oldu. Duvarda bir klimadan daha çok dekor gibi duruyor. Sessiz bir yapısı var ve çalıştığını bile anlamıyorsunuz. Isı ayarını bir defa yapmanız yetiyor. Klima sadece o dengenin altına veya üstüne çıktıkça çalışıyor. Sonuç olarak çok sevdim.


Plastik Kalitesi Yetersiz

Plastik malzeme kalitesini beğenmedim fazla. Onun dışında ünitenin bağlı olduğu duvarda titreme yapıyor. Fazla ses çıkmasa da duvardaki titremeyi hissedebiliyorsunuz. Soğutma performansı yeterli gibi, ısıtmayı denemedik daha.


Pembiş Klima

Başka markalarda bulamadığım için Vestelden aldık. Sorunsuz güzel bir ürün.

Leave a Comment

Vestel Vega Plus R-12 12000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.

Bu Ürüne Ait İnceleme Videosu Bulunamamıştır!