Vestel Vega Plus G 22 23000 BTU Duvar Tipi inverter Wi-Fi Klima

Vestel Vega Plus G-22 22500 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,0


Çok İyi 52%
İyi 33%
Ne İyi / Ne Kötü 4%
Kötü 11%
Çok Kötü 0%

Vestel Vega Plus G-22 22500 BTU Inverter Klima Yorum; ultra sessiz yapısı ile sizleri rahatsız etmeden arka planda sessizce çalışan bu cihaz rahat ve konforlu bir ortam sağlayarak hava dengesini sağlamaktadır. Nem sorunu yaşayanlar için nem alma özelliği sunan cihaz ortamda bulunan nem dengesini otomatik olarak algılar ve buna göre dengeyi sağlar. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra A++ enerji sarfiyatına sahiptir ve enerji tüketimi ile bütçenizi üzmez. 5 ayrı üfleme seçeneği bulunan klima da ayrıca turbo mod özelliği de bulunmaktadır. Uyku modu, sıcaklık denge kontrolü ise klimanın diğer özellikleri arasında yer almaktadır.
Vestel Vega Plus G-22 22500 BTU Inverter Klima Yorum; 60 m2 genişliğinde bir alan için yeterli olan cihazın ses seviyesi 56 dB olarak belirtilmektedir. Otomatik sıcaklık kontrolü bulunan üründe ortam sıcaklığınıza göre klimanız kendiliğinden devreye girer ve sıcaklığı sürekli aynı düzeyde tutmayı sağlar.

Vestel Vega Plus G-22 22500 BTU Inverter Klima Yorumları


Bu Paraya Değmez

Bir ürün alırken yerli marka olsun diyorsunuz ama gel gör ki verdiğiniz paranın hakkını alamıyorsunuz. Vestel klima bir çok marka ile aynı fiyata satılıyor ve emsallerinden fazlası yok eksiği var. Yerli diye alıyorsunuz ama kalitesi yeterli değil, ses fazla, servis bir an önce bitse de gitsek modunda. Sanki bedava ürün dağıtıyorlar. Memnun kalmadım ve bir daha asla almam.


Orta Segment Bir Ürün

Bu klimayı yaz sıcaklarından kurtulmak için salonumuza aldık. Yaklaşık 4 aydır kullanıyoruz ve bana göre tek sorun dış üniteden gelen ses. Servisi de çağırdım ama bana sorun olmadığını durumunun normal olduğu söylendi. Ancak klima performanslı çalıştığı zaman sanki ünitenin olduğu duvar titriyor. İnverter klima olduğu için bu durum rahatsız etti beni.

Leave a Comment

Vestel Vega Plus G-22 22500 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.