Vestel Vega Plus 22 23000 BTU Duvar Tipi inverter Wi-Fi Klima

Vestel Vega Plus 22 23000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,0


Çok İyi 57%
İyi 20%
Ne İyi / Ne Kötü 7%
Kötü 6%
Çok Kötü 10%

Vestel Vega Plus 22 23000 BTU Inverter Klima Hakkında

Vestel Vega Plus 22 23000 BTU Inverter Klima Yorum; A++ enerji sınıfına sahip klima modeli, elektrik tüketiminizi azalttığı gibi enerji tasarruf modu sayesinde de daha performanslı bir kullanım sunmaktadır. Geliştirilmiş filtre sistemi yaşadığınız ortamdaki bakteri ve toz gibi alerjiye neden olacak, sağlığınızı etkileyebilecek zararlı bakterileri yok ederek sizler için daha sağlıklı bir ortam oluşturur. Çabuk ısınma ve soğutma ihtiyaçlarınız için devreye giren turbo modu sayesinde, odanızı kısa süre içerisinde istediğiniz sıcaklık değerine ulaştırıyor. Dijital inverter özelliği sayesinde oda sıcaklığındaki değişimleri otomatik olarak algılayan klima, böylelikle sıcaklıktaki değişikliklere göre çalışma hızını otomatik olarak ayarlıyor ve enerji tasarrufu sağlıyor.

İhtiyaç duyabileceğiniz her türlü beklentinizi karşılayacak olan Vestel Vega Plus serisi klimalar, gelişmiş özelliklerinin dışında rakiplerine kıyasla uygun fiyatı ve gelişmiş servis ağıyla da bir adım öne geçiyor. Bir klimadan bekleyeceğiniz her türlü fonksiyona sahip olan ürünü uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabilirsiniz.

Vestel Vega Plus 22 23000 BTU Inverter Klima Yorumları


Sorunsuz

Isıtma ve Soğutması oldukça iyi. Neredeyse 1 senedir kullanıyorum ve herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Wifi bağlantısı olması çok iyi. Eve gelmeden uygulamadan komut veriyorsunuz, eve geldiğiniz de ise ortam tam da istediğiniz ısıya kavuşmuş oluyor.


30m2 için İdeal

Yaklaşık 30 m2 salon için aldık. Sürekli yaz kış kullanacağımız için çok araştırdık. Kurulum olsun kalite olsun verdiğimiz parayı hak etti. Eşdeğer büyüklükte alan için sorunsuz alabilirsiniz.


Müşteri Memnuniyeti Yok

İkinci hafta da kumandası bozuldu. Servis 250 TL karşılığında değiştirdi. Her ne kadar bizden dolayı olmasa da suçu kabul etmediler maalesef.

Leave a Comment

Vestel Vega Plus 22 23000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.