Vestel UST 50 A 45000 BTU Salon Tipi Klima

Vestel UST-50 45000 BTU Salon Tipi Klima

Ürün Puanı

3,5


Çok İyi 49%
İyi 16%
Ne İyi / Ne Kötü 5%
Kötü 0%
Çok Kötü 30%

Vestel UST-50 45000 BTU Salon Tipi Klima Hakkında

Vestel UST-50 45000 BTU Salon Tipi Klima Yorum; ihtiyaç duyduğunuz anda ani ısıtma ve soğutma yeteneğine sahip olan model turbo mod özelliği sayesinde isteklerinizi anında karşılamak için hazır. A sınıfı enerji tüketimine sahip olan ürün Eko mod özelliği sayesinde en düşük tüketimi yaparak faturalarınızda gözle görülür bir fark yaratır. Yıkanabilir filtre sistemi sayesinde istediğiniz zaman filtre bakımını kendiniz yaparak daha sağlıklı bir ortama kavuşabilirsiniz. 4 taraflı otomatik hava salınımı sayesinde her açıdan üfleme yaparak hava akışını sizi rahatsız etmeyecek şekilde yapar ve ortamınızın her noktasını eşit seviyede serinletir.

Vestel UST-50 45000 BTU Salon Tipi Klima geniş alanlar için tercih edebileceğiniz enerji tüketimi düşük bir üründür. 200 m2 kadar olan geniş alanlarda rahatça kullanabileceğiniz model performans açısından her alanı aynı şekilde istediğiniz sıcaklık değerine ulaştırabilmektedir.

Vestel UST-50 45000 BTU Salon Tipi Klima Yorumları


Performansı Güzel

Performans iyi olsa da faturanız da okadar iyi oluyor. Salon yada daha geniş alanlar için güzel ısıtıp soğutuyor.


Çok Tavsiye Etmem

Çok tavsiye etmem. Yakındaki alan için performans güzel ancak uç noktalarda varlığı belli değil. Ortam ısısını bir kaç derece oynatıyor hepsi bu.

Leave a Comment

Vestel UST-50 45000 BTU Salon Tipi Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.

Bu Ürüne Ait İnceleme Videosu Bulunamamıştır!