Vestel SST 50 C 50000 BTU Salon Tipi Klima

Vestel SST-50 50000 BTU Salon Tipi Klima

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 70%
İyi 10%
Ne İyi / Ne Kötü 20%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Vestel SST-50 50000 BTU Salon Tipi Klima Hakkında

Vestel SST-50 50000 BTU Salon Tipi Klima Yorum; ortamdaki toz ve parçacıkları filtreleyerek sağlıklı bir hava sirkülasyonu sağlayan klima modeli, kolayca çıkarılıp temizlenebilen filtreleri sayesinde her zaman hijyenik kullanım vaat ediyor. Turbo çalışma moduna sahip olan ürün, ani ısı değişimine ihtiyaç duyan kullanıcılara üstün performans göstererek dakikalar içinde ortamını istenilen dereceye getirir. Yeniden başlatma fonksiyonu ile elektrik kesintilerinden sonra eski ayarlarında çalışabilen cihaz, herhangi bir özel ayar gerektirmeden kolay kullanım sunar. Nem alma özelliği sayesinde aşırı nemli alanlarda ve iç mekanlarda nemi emen ürün, bulunduğu alanı ideal konfor seviyesine getirir. Buz çözme özelliği sunan klima, buzlanma durumunda bu sorunu çözer, olası performans kaybını önler ve verimli kullanım sağlar.

Vestel SST-50 50000 BTU Salon Tipi Klima Yorumları


Güzel Ürün

Ortalama 60 m2 olan ofisimiz için satın aldık. Ürün C sınıfı enerji tüketimine sahip olsa da bu durum faturaya o kadar yansımıyor. Günde en az 8 saat çalışıyor. Aylık bazda faturaya toplam maliyeti 200 lira civarı oluyor. Performans olarakta güzel bir ürün. Tavsiye ederim.


Soğutması İyi

Soğutması gayet güzel ısıtmayı henüz deneme imkanımız olmadı. Sessiz çalışıyor ve direkt üfleme yapmadığı için sizi rahatsız etmiyor. Ancak klimaya uzak alanlarda etkisi biraz zayıflıyor desem yalan olmaz.

Leave a Comment

Vestel SST-50 50000 BTU Salon Tipi Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.

Bu Ürüne Ait İnceleme Videosu Bulunamamıştır!