Vestel Nova 22 23000 BTU Duvar Tipi inverter Wi-Fi Klima

Vestel Nova-22 22500 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 63%
İyi 29%
Ne İyi / Ne Kötü 8%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Vestel Nova-22 22500 BTU Inverter Klima Yorum; bulunduğunuz ortamın sıcaklığını her zaman isteğinize göre tutmak ve önceden sizin talebinize göre hazırlamak Vestel’in Wifi özellikli yeni nesil klimaları sayesinde kullanacağınız akıllı ev uygulaması ile artık mümkün. Akıllı cihazlar ile kontrol sağlayan Nova serisi klimalar ile cihazınıza istediğiniz gibi hükmetmek artık daha kolay. Üstün teknolojisini özel tasarımıyla birleştiren Vestel, klimalarında ultra sessiz çalışma fonksiyonunu geliştirerek sizler için daha sessiz bir ortam hazırlıyor. Bu sayede klimanızdan çıkan uğultu gibi sesler ortadan kalkar ve sessiz, huzurlu bir ortam sizi karşılar.
Vestel Nova-22 22500 BTU Inverter Klima Yorum; Vestel Nova klimalarda bulunan Turbo Mod ile anında ısıtma ve soğutmaya ihtiyaç duyduğunuzda bulunduğunuz ortamı hızlı bir biçimde istediğiniz sıcaklığa getirir. Nem oranı yüksek bir şehirde yaşıyorsanız artık bu soruna elveda diyebilirsiniz. Vestel Nova klimalarda bulunan nem alma fonksiyonu ortamdaki nem seviyesini düşürerek sizlere nem sorunu olmayan bir ortam sağlar. Nova serisi klimalarda bulunan Eko Mod özelliği sayesinde, cihazınız daha az enerji tüketir. Bu şekilde hem faturalarınız kabarmaz hem de enerji tüketiminiz düşük kalır.

Vestel Nova-22 22500 BTU Inverter Klima Yorumları


Akıllı Klima

Wifi özelliği sorunsuz çalışıyor. Bir çok değeri ve özelliği uygulama içerisinde görebiliyorsunuz. İsterseniz ayarlama gibi kumandadan yapılan herşeyi de uygulama da yapabilirsiniz. Performansı güzel. Ses ise yok denecek kadar az.


Güzel Ürün

Enerji sarfiyatı düşük. Akıllı wifi özelliği güzel olmuş. Eşim ve ben çalıştığımız için işten dönmeden önce verdiğimiz komut ile sıcacık bir eve giriş yapıyoruz. Özellikle gün boyu evde olmayan çalışan kişilere tavsiye ederim.

Leave a Comment

Vestel Nova-22 22500 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.