Vestel Nova 18 22000 BTU Duvar Tipi inverter Wi-Fi Klima

Vestel Nova-22 22500 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 100%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Vestel Nova-22 22500 BTU Inverter Klima yorum; yaz ve kış fark etmeksizin ihtiyaç duyduğunuz oda ısısına kolayca ulaşabilmeniz için gerekli bir çok donanıma sahip olan Vestel Nova Klima ile sağlıklı bir klima deneyimi yaşayabilirsiniz. Akıllı wifi teknolojisi ile odalarınızdaki sıcaklık değişimlerine uygun çalışma stratejisini benimseyen klima modeli ile gün boyu manuel ayarlama yapmanıza gerek kalmaz. Odanızdaki sıcaklık değişiminin tadını çıkararak siz ve aileniz iklim değişikliklerine karşı güvende olursunuz. -10 dereceye kadar ısıtma, +46 dereceye kadar ise soğutma özelliği bulunan ürün sayesinde ısıtma ve soğutma özellikleri hava şartlarından etkilenmeden performans sunmaya devam ediyor.

Nova Klima modellerinde bulunan wifi bağlantı özelliği ile bir çok akıllı cihazınıza bağlanıp klimanızı uzaktan kontrol edebilir, böylece siz evinize gelmeden önce eviniz yada işyeriniz istenilen sıcaklığa ulaşır. Akıllı ev sistemine uyumlu olan klimanızı kapatıp açmayı unuttuğunuzda bile uzaktan uygulama üzerinde yönetmenizi sağlayarak size büyük kolaylık sağlar. Geliştirilen ve birçok farklı özelliği bir araya getiren yeni nesil klima modeli sayesinde tüm yaşam alanlarınızın sıcaklık kontrolü artık sizin elinizde olacak.

Vestel Nova-22 22500 BTU Inverter Klima Yorumları


Paranızın hakkını alıyorsunuz

Tasarım, Kalite, Performans yani her açıdan güzel bir ürün. Odanıza ayrı bir şıklık katıyor. Servis ilgilisi güzel. Paranızın hakkını alıyorsunuz.


Performanslı, Sessiz

Performansı güzel, yeni çıkan bir model olduğu için özellikleri de iyi.

Leave a Comment

Vestel Nova-22 22500 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.