Vestel Minimalistik 12 12000 BTU inverter Duvar Tipi Klima

Vestel Minimalistik 12000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,0


Çok İyi 63%
İyi 5%
Ne İyi / Ne Kötü 12%
Kötü 15%
Çok Kötü 5%

Vestel Minimalistik 12000 BTU Inverter Klima Yorum; tasarımı ve şıklığı ile evinde sıradan klima görüntüsü istemeyen kullanıcılar için tasarlanan klima modeli modern görüntüsü ile tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Hem ısıtma hem de soğutma fonksiyonu bulunan ürün ayrıca akıllı ev sistemlerine uyum sağlıyor. Evinizde ki internet bağlantısı üzerinden kolayca erişebileceğiniz minimalistik klima modeli kontrol her zaman sizde. Inverter teknolojisine sahip olan ürün hem sessiz bir çalışma sağlıyor hem de yüksek performans sunuyor. A++ enerji sınıfında yer alan ürün elektrik tüketimi konusunda da kullanıcılardan beğeni alıyor. 12000 BTU soğutma kapasitesi bulunan cihazın ısıtma değeri ise 12500 BTU olarak belirlenmiştir.

Vestel Minimalistik 12000 BTU Inverter Klima Yorumları


Tasarımı Çok Şık

Vestel Minimalistik klima beni fazlası ile memnun etti diyebilirim. 25 m2 salonumuz için yeterli geldi. Tasarımı oldukça şık ve kullanılan malzeme gayet iyi. Kumandası türkçe ve kullanımı basit. Soğutması güzel, sıcaklığı ise deneme imkanımız olmadı. Ses açısından biz birşey duymuyoruz dersek doğru olur. Ancak bu durum yalıtım durumuna göre farklılık gösterebilir.


Hayal Kırıklığı

Görüntü güzel ama tek başına yeterli değil. Sonuçta sizi ısıtan yada soğutan görüntü değil. Performansı bana göre sınıfta kaldı diyebilirim. Böyle övülen bir üründe bu performans hayal kırıklığı oldu.


Soğutması Berbat

Yerli marka olsun dedik aldık. Soğutması berbat. Tavsiye etmiyorum.


Önce Keşif Yaptırın

Akıllı bağlantı özelliği için aldım. Evinizde modem açık olduğu sürece sorunsuz çalışıyor. Soğutması benim için yeterli ve ürün iyi çalışıyor. Bazı arkadaşların anlamadığı bir husus var. Adamın klima takacağı oda 40-50 m2 bu odaya 12000 BTU klima alıp takıyor. Sonra da ben beğenmedim diyor. Bakın firmalar bu konuda ücretsiz keşif desteği sunuyor. Kendi kendinize profesörlük yapmadan firmayı arayın ve keşif isteyin. Ürünü buna göre satın alın. Tutup da 50 m2 odaya bu klimayı takarsan beklediğin performansı tabiki alamazsın. Sorunu biraz da kendiniz de arayın.

Leave a Comment

Vestel Minimalistik 12000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.