Vestel Flora 9 R32 inverter Klima

Vestel Flora Doğa 9000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 60%
İyi 31%
Ne İyi / Ne Kötü 5%
Kötü 2%
Çok Kötü 2%

Vestel Flora Doğa 9000 BTU Inverter Klima Yorum; yerli marka denildiğinde ilk akla gelen üretici firmamız Vestel mühendisleri tarafından geliştirilen flora serisi klima modelleri, uygun fiyatının yanı sıra gösterdiği yüksek performansı ile de kullanıcılardan beğeni kazanıyor. Gelişmiş filtre özelliği sayesinde bulunduğunuz ortamda ki hava kirliliği ve alerjiye sebep olacak tozları filtreler. Çıkarılabilen yapısı sayesinde istediğiniz zaman filtre temizliği yapma imkanı sunar. Nem alma özelliği ile odanızın ortam dengesini korur ve nem düzeyini belli bir seviye altında tutar. Isıtmada A+ enerji sınıfına sahip ürün Soğutma tarafında ise A++ enerji tüketimi sunarak faturalarınızda gözle görülür bir azalma sağlayarak bütçenizin dostu haline gelir.

Vestel Flora Doğa 9000 BTU Inverter Klima Yorumları


Kalite-Servis-Kurulum

Ürün kalitesine diyecek lafım yok, çok iyi. Ses olayı yok denecek kadar az bizi kesinlikle rahatsız etmiyor. Kullanımı basit ve kolay. Soğutma oldukça iyi ama ısıtma konusunda aynısını söyleyemem. Aslında bu bizim oda genişliğinden dolayı böyle. Bence odanız 20 m2 üzerinde ise 12000 yada daha üzeri bir model seçin. Bizim 32 m2 için biraz küçük geldi diyebilirim. Baştan servis çağırsaymışız ücretsiz keşif yapılıyormuş aslında ama haberimiz yoktu maalesef. Servis gayet ilgiliydi ve elektrik hattına kadar kendileri ücret talep etmeden çekti. Teşekkürler Vestel


10 Numara

6 aydır kullanıyorum ürünü. Sessiz bir ürün, soğutması güzel, kumandası kullanışlı, teknik servis gayet ilgili. Verdiğim paranın hakkını aldığımı gördüm açıkçası.


Genel olarak iyi

Dış ünite biraz sesli çalışıyor. İç ünitede ses yok diyebilirim. Elektrik bağlantısını servis yapmıyor. Bu yüzden servis çağırmadan elektrik bağlantınızın çekilmiş olması gerekli.


Dış Ünite Çok Sesli

İnverter klima olmasına rağmen rahatsız edecek seviyede sesli bir dış üniteye sahip. Herkes sessiz olması ile övünmüş ama benim ünitede mi sorun var anlamadım. 2 defa servis çağırdım ancak hiç bir fark olmadı.

Leave a Comment

Vestel Flora Doğa 9000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.