Vestel R32 Flora Doga 24000 BTU Duvar Tipi inverter Klima

Vestel Flora Doğa 24000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,0


Çok İyi 68%
İyi 15%
Ne İyi / Ne Kötü 5%
Kötü 2%
Çok Kötü 10%

Vestel Flora Doğa 24000 BTU Inverter Klima Hakkında

Vestel Flora Doğa 24000 BTU Inverter Klima İncelemelerine göre; geliştirdiği ürünler ile çevreye olan duyarlılığını bir kez daha gösteren marka, tüm klima modellerinde düşük gaz salınımı yaparak çevreyi kirletmeyen R32 adı verilen gaz kullanmayı tercih etmektedir. Gelişen Vestel teknolojisi sayesinde klima ihtiyacınızı ertelemeden doğayı korumak bu şekilde mümkün hale geliyor. Ultra sessiz çalışma yapısı ile ortam sessizliğini koruyan klimalar, sizi hiç bir zaman rahatsız etmez ve çoğu zaman çalıştığını bile unutursunuz. Sessiz ve huzurlu bir ortam sağlayan cihaz tamamen kullanıcı deneyimine odaklı bir üründür. Yazın veya kışın güneş yükseldiğinde, kendinizi dışarıdan eve veya ofise atmak için sabırsızlanmanız muhtemeldir. İçinizdeki sıcaklığın dışarıdan ayırt edilemez olması, böyle günlerde büyük bir hayal kırıklığı olabilir. Vestel klimalarda bulunan Turbo Mod özelliği sayesinde bulunduğunuz oda ısısını tek tuşla istediğiniz değere getirir. Tek yapmanız gereken keyifle dinlenmek.

Vestel Flora Doğa 24000 BTU Inverter Klima Yorum; kıyı alanları gibi nem oranı yüksek alanlar, hava sıcaklıklarının normalden daha fazla hissedilmesine neden olur. Bu, rahatlık ve sağlık üzerinde olumsuz olarak yansıyabilir. Klimada bulunan nem alma sistemi ile ortamdaki nem seviyesini yok ederek istenilen konforu sağlar. Böylece iç mekanlarda daha sağlıklı ve ferah bir atmosfer yaratır. Vestel’in klimalar için özel olarak tasarladığı iyonlaştırıcı filtre özelliği, ortamdaki tüm stres, stres ve negatif elektriği ortadan kaldırır. Sakinlik ve huzur sağlayan bu filtre, doğada bulunan negatif iyonların tüm olumlu etkilerini ortamınıza taşır. Tek yapmanız gereken sakinlik ve rahatlık hissinin tadını çıkarmak. Sigara içmek ve yemek pişirmenin kokusu evinizde havasız ve dumanlı bir ortama neden olabilir. Klimalar çoğunlukla ortam sıcaklığının ayarlanmasından sorumludur. Ancak Vestel, klimalarında kullandığı filtre sistemi ile evinizin sıcaklığını ayarlarken hava kalitesini de iyileştiriyor. Yeşil çay yapraklarından elde edilen kateşin özü, doğal filtre olarak Vestel klimalarda kendine yer buluyor. Bu sayede çevrenizdeki tüm kirleticileri toplayan filtre hava kalitenizi artırır.

Vestel Flora Doğa 24000 BTU Inverter Klima Yorumları


Tavsiye Edilir

Elektrik sarfiyatı düşük, soğutması ve ısıtması çok iyi. 40 m2 odayı hiç zorlanmadan soğutabiliyor. Ses olayı yok denecek kadar az.


Tereddüt Etmeden Alabilirsiniz

Daha önce bu serinin 12000 btu olan modelini kullandığım için aynı serinini 24000 btu olanından aldım. Kalitesi ısıtması, soğutması ve en önemlisi sessiz çalışması ürünü tercih etmemde ki ana nedenler arasında. Servis te aynı şekilde çok ilgili ve kurulumu güzel bir şekilde yaptılar. Tereddüt etmeden alabilirsiniz.


Ses dışında sorunsuz

3 aydır kullandığım bir ürün. Ses dışında bir sorun ile karşılaşmadım. Servis dış cephe yalıtımından kaynaklı olduğunu söylediği için çok umursamadım.

Leave a Comment

Vestel Flora Doğa 24000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.