Vestel R32 Flora Doga 18000 BTU Duvar Tipi inverter Klima

Vestel Flora Doğa 18000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 72%
İyi 23%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 5%
Çok Kötü 0%

Vestel Flora Doğa 18000 BTU Inverter Klima

Vestel Flora Doğa 18000 BTU Inverter Klima Yorum; performansının yanı sıra enerji kullanımında da çevre dostu olan Flora klima serisi, Dijital DC Inverter teknolojisi sayesinde oda sıcaklığındaki değişiklikleri otomatik olarak algılar ve bu değişikliklere göre çalışma hızını ayarlar. Dijital DC Inverter sistemi klimanızın daha sessiz, daha kararlı çalışmasını ve daha çok enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Inverter sistemine ek olarak, klimada ki enerji tasarrufu modu ile, normal soğutma ve ısıtma modlarına göre daha az elektrik tüketimi yaparsınız.

Vestel Flora Doğa 18000 BTU Inverter Klima inceleme; Bir çok açıdan kullanıcıların beklentisini karşılayan model, nem alma fonksiyonu, iç mekandaki yüksek nem seviyesini düşürür ve özellikle kıyı bölgelerinde nemin olumsuz etkilerinin azaltılmasına katkıda bulunur. İyonlaştırıcı filtre, ortamdaki negatif elektriği ve yarattığı stresi gidermenize yardımcı olur. Klimanızda buzlanma olduğunda otomatik olarak devreye giren defrost özelliği ile klimanız performans kaybı olmadan verimli çalışmaya devam eder. Turbo modu, sıcak veya soğuk bir günde evinizde arzu ettiğiniz hızlı ve ani sıcaklık değişimini gerçekleştirir. Kullanım kolaylığı sunan yeniden başlatma özelliği ile elektrik kesintisinden sonra klimanız yaptığınız son ayar ile otomatik olarak yeniden başlar.

Vestel Flora Doğa 18000 BTU Inverter Klima Yorumları


Yeterli Performans

Kiracı olduğum halde artan ihtiyaçtan dolayı almaya karar verdiğim ürün. Tüm evde aynı performansı göstermesi için 18000 ile 24000 BTU arasında kalmıştım. Vestel servisinden yapılan keşif sonrası 18000 olan modelin yeterli olduğu belirtildi. Sipariş ve kurulumdan sonra gerçekten de dedikleri gibi evin her yerinde vermiş olduğu serinlik hissini yaşıyoruz. Evimiz 2+1 80 m2 bir ev ve odaların konumundan dolayı tek klima tüm ev için yeterli geliyor. Ayrıca A++ enerji tüketimi sayesinde faturanızda da çok büyük bir etki yapmıyor.


Tek sorun ses

Uygun fiyata alabileceğiniz güzel bir cihaz. Ses dışında beni memnun etmeyen bir özelliği yok. Alınabilir.

Leave a Comment

Vestel Flora Doğa 18000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.