Vestel Flora 9 9000 BTU Duvar Tipi inverter Klima

Vestel Flora-9 9000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,0


Çok İyi 52%
İyi 15%
Ne İyi / Ne Kötü 15%
Kötü 10%
Çok Kötü 8%

Vestel Flora-9 9000 BTU Inverter Klima

Vestel Flora-9 9000 BTU Inverter Klima Yorum; gelişmiş teknoloji ürünü olan flora serisi klima ürünleri, ultra sessiz çalışma yapısı sayesinde kullanıcıların en çok şikayetçi olduğu sesli çalışma sorununu ortadan kaldırarak daha sessiz bir ortam sağlar. Turbo mod ile aniden soğutma ve ısıtma imkanı sunan ürün, bulunduğunuz ortam ısısını isteğinize göre kısa bir süre içerisinde soğutma yada ısıtma için mükemmel bir performans sergiler. Nem alma özelliği ile özellikle deniz olan ve nem yüksekliğinin fazla olduğu yerlerde yaşayan kullanıcılar için nem dengesini sağlayarak daha rahat nefes almanızı sağlar ve ortamdaki kötü koku ve bakterileri filtre sistemine çekerek temiz bir ortam sağlar.

Vestel Flora-9 9000 BTU Inverter Klima Yorumları


Uğultu Dışında Sorun Yok

20 m2 olan odam için aldığım bir ürün. Tercih etmemin ana sebebi uygun fiyatlı olması. Şuana kadar biraz uğultu dışında bir sorun yaşamadım. Soğutması güzel ve sizi rahatsız etmiyor.


Isıtması Yetersiz

Kalitesi güzel. Sessiz çalıştığını söyleyebilirim. Ama ısıtma konusunda bence yetersiz bir ürün. Yaz ayında aldığım için ısıtma fonksiyonunu kullanma imkanım olmamıştı. Soğutması yeterince iyiydi. Ama kış gelmesi ile birlikte hayal kırıklığı yaşadığımı söyleyebilirim.

Leave a Comment

Vestel Flora-9 9000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.