Vestel Bio Cool Plus A 18000 BTU Duvar Tipi inverter Klima

Vestel Bio Cool Plus 18000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

3,5


Çok İyi 42%
İyi 15%
Ne İyi / Ne Kötü 11%
Kötü 5%
Çok Kötü 27%

Vestel Bio Cool Plus 18000 BTU Inverter Klima Hakkında

Vestel Bio Cool Plus 18000 BTU Inverter Klima Yorum; bir çok iç mekan için kullanabileceğiniz ısıtma ve soğutma özelliklerini bir arada sunan klima modeli, güçlü performansı ve turbo mod teknolojisi ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Nem alma, eco mod, alerjik filtre sistemi, uyku modu ürüne değer katan diğer özellikler arasında yer almaktadır. Çevre dostu ürünler tasarlayan Vestel firması, bio cool plus klimalarda ozon tabakasına zarar vermeyen gaz kullanımı yaparak çevre dostu bir marka olduğunu da ispat ediyor. Sade ve şık görünümü ile odanıza farklı bir hava katan ürün uzaktan kumandası ile de her an yanınızda oluyor.

BTU: 18000
Enerji Sınıfı: A
Isıtma: Yok
Inverter: Var
Klima Türü: Duvar Tipi
Renk: Beyaz

Vestel Bio Cool Plus 18000 BTU Inverter Klima Yorumları


5 Yıllık Ürün

Bu modelin halen satışta olması ve fiyatınında azımsanmayacak derecede yüksek olması komik gerçekten. Ürün 5 yıllık bir ürün ve tasarımı ile özellikleri kendini belli ediyor zaten. Almadan önce iyi araştırın, sonra pişman olursunuz.


Şaka Gibi

Isıtma yok sadece soğutma yapıyor. 3 yıl önce fazla seçenek olmadığı için aldığım bir üründü. Şimdi başka bir ürüne bakarken rastladım ve yazma gereği duydum. Bu modelin vestelde bile satışta olmamasına rağmen o malum sitede şişirilmiş yorumlarla sanki teknoloji harikasıymış gibi çok yüksek bir fiyata satıldığını gördüm. El insaf diyorum başka da bir şey demiyorum. Bilgisi olmayan insanları bu kadar sömürmek ve yanıltmak, o ürüne teşvik etmek daha iyi anlatılamazdı. Başka yeni nesil ürünlere bakın. Bu ürünü almayın, aldırmayın.


Stabil Çalışmıyor

Ürün belirtilenden daha kötü bir soğutma performansına sahip. Çalışması bile problemli bir ürün.

Leave a Comment

Vestel Bio Cool Plus 18000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.