Vestel AV 4310 S Ayakli Vantilator

Vestel AV4310S Ayaklı Vantilatör

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 71%
İyi 17%
Ne İyi / Ne Kötü 5%
Kötü 3%
Çok Kötü 3%

Vestel AV4310S Ayaklı Vantilatör Yorum; pervane çapı 40 cm olan ayaklı vantilatör modelinin kablo uzunluğu 1,5 metre olarak belirtilmektedir. Ayarlanabilir ayağı sayesinde bulunduğunuz konuma göre rahatça ayarlama yapabiliyorsunuz. 3 hız kademesine sahip olan güçlü motoru sayesinde bulunduğunuz ortamı kolayca serinletme özelliğine sahiptir. Yaz aylarında artan sıcaklardan sizde sıkıldıysanız ve serileme ihtiyacınız artık vazgeçilmez bir hal aldıysa Vestel ayaklı vantilatör modeli tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikler ile kullanıma hazır. 10 dakika gibi kısa bir sürede kurulan vantilatörünüzü kullanmadığınız zaman demonte olarak saklayabilirsiniz.

Vestel AV4310S Ayaklı Vantilatör Yorumları


Kolay Kurulum

Kolay kurulum sayesinde hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Tek eksiği bence kumandası. Serinlik hissiyatı güzel ve küçük ortamlar için güzel.


Fiyat/Performans

Fiyat/Performans ürünü diyebileceğim bir ürün. Kalite iyi, 1 ve 2. kademede ses çok az sizi rahatsız etmiyor. 3. kademede ses artıyor ister istemez. Hassas bir kulağınız varsa sizi rahatsız edebilir.


Kalitesi Güzel, Sessiz

Kalitesi güzel bir ürün. Ses yapmıyor fazla. 200 Lira bandında alınabilecek en iyi ürün diyebilirim.


Orta sınıf ürün

Kalitesi güzel ama ayağı yetersiz kısa olmuş. Öyle sessiz bir çalışması yok. Pervane sesini duyabiliyorsunuz. 3. kademede ses daha da belirginleşiyor. Orta sınıf bir ürün.

Leave a Comment

Vestel AV4310S Ayaklı Vantilatör İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.