Vaillant VAi6-065 NW A 24000 BTU Duvar Tipi inverter Klima

Vaillant VAi6-065 NW 24000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,6


Çok İyi 77%
İyi 23%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Vaillant VAi6-065 NW 24000 BTU Inverter Klima Hakkında

Vaillant VAi6-065 NW 24000 BTU Inverter Klima Yorum; A++ enerji sınıfına sahip olan klima modeli maxsimum performans ve maxsimum tasarruf odaklı çalışmaktadır. DC inverter alt yapısına sahip olan model ile ekstra verimlilik elde ederken sessiz çalışma özelliği sayesinde de klimanızın zevkini çıkarabilirsiniz. Tasarım harikası olan Vai6 serisi klimalar, çevreci özelliği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Gelişmiş bir çok fonksiyon özelliği sayesinde kullanıcılarına yüksek konfor vaad eden marka, tamamen kullanıcı odaklı bir çalışma prensibine sahip. Kullanıcı tercihlerini otomatik olarak hafızaya alan üründe tercihleriniz klimanızı her açtığınızda kendiliğinden gerçekleşir ve böylece sürekli ayar yapmanıza gerek kalmaz.

Vaillant VAi6-065 NW 24000 BTU Inverter Klima Yorumları


Kalitesi Çok İyi

Klimanın kalitesi odanıza harika bir estetik katıyor. İç ve dış üniteden ses duymanız neredeyse imkansız. Uygulama ile klimanıza istediğiniz gibi komut verebiliyor ve enerji sarfiyatını izleyebiliyorsunuz. Sorunsuz bir ürün almak istiyorsanız tavsiye ederim.


Memnunuz

Küçük çocuğumuzdan dolayı ısıtma için aldık. Oldukça memnunuz.

Leave a Comment

Vaillant VAi6-065 NW 24000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.