Vaillant Vai 8-050 Wn 18000 Btu Duvar Tipi inverter Klima

Vaillant Vai 8-050 WN 18000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 100%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Vaillant Vai 8-050 WN 18000 BTU Inverter Klima Hakkında

Vaillant Vai 8-050 WN 18000 BTU Inverter Klima inceleme; enerji tasarrufu sunan ve çevre dostu Vaillant marka klimalar A++ enerji verimliliğine sahiptir. DC inverter teknolojisi ile ekstra verimlilik sunan dış ünite, sessiz bir şekilde çalışarak mükemmel performans hedefler. Ortam sıcaklığını otomatik olarak algılayan IFEEL fonksiyonu sayesinde ortam ısısını otomatik olarak algılar kullanıcı isteğine göre ayarlar. Sleep özelliği ile arka planda sessizce çalışır ve enerji verimliği sağlayarak kusursuz performans sunar. Turbo mod özelliği de bulunan klima serisinde ortam sıcaklığını ani olarak hızlı bir biçimde değiştirebilirsiniz.
Vaillant Vai 8-050 WN 18000 BTU Inverter Klima Yorum; eviniz için akıllı çözümler sunan Vaillant markasının inverter klima modelleri tek dış ünite ile 4 iç üniteye kadar destek sağlar. Her oda için ayrı ayrı klima almak yerine iç ünite alarak isteğinizi karşılayabilirsiniz. Tasarımı ve kalitesiyle de rakiplerinin bir adam önüne çıkan klimalar performansıyla da sizleri etkilemeyi başarıyor. Kısacası yaz ve kış aylarında arzuladığınız ısıtma ve soğutma çözümleri Vaillant kalitesi altında sizlerle buluşuyor.

Vaillant Vai 8-050 WN 18000 BTU Inverter Klima Yorumları


Harika Ürün

Şimdiye kadar aldığım fiyatına değer en harika ürün olduğunu söyleyebilirim. Sorunsuz kurulum yapıldı, sorunsuz çalışıyor.


Tavsiye Ederim

Bu ürünü mutfak, salon ve oturma odasını soğutmak için aldık. En iyi yanı bir dış üniteye ile 4 tane klima bağlantısı yaptırabiliyorsunuz. Gerçekten hızlı soğutuyor ve performansında hiç bir azalma yok. Mutlaka tavsiye edebileceğim bir ürün.


Kaliteli Ürün

Almadan önce bolca araştırma yaptım ama ürün hakkında fazla bilgi bulamadığım için yabancı sitelerde araştırdım. Ürün hakkında yapılan bir çok övgü vardı. Bu kadar olumlu yorum tesadüf olamaz diye düşündüm ve karar verip aldım. Daha önce kullandığım yerli marka bir ürün ile kıyaslama yapmaya bile gerek yok. Klimanın duvarda verdiği hissiyat bile kalitesini ortaya koyuyor. 4 aydır sorunsuz olarak kullanıyorum ve iyi ki almışım diyebileceğim bir ürün.

Leave a Comment

Vaillant Vai 8-050 WN 18000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.