Vaillant Vai 8-035 Wn 12000 Btu Duvar Tipi inverter Klima

Vaillant Vai 8-035 WN 12000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 70%
İyi 15%
Ne İyi / Ne Kötü 15%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Vaillant Vai 8-035 WN 12000 BTU Inverter Klima inceleme; A++ enerji verimliliğine sahip çevre dostu Vaillant klimalar sahip olduğu DC inverter özelliği sayesinde ekstra performans sunan dış ünite, sessiz bir şekilde çalışır ve en iyi performansı hedefler. Bulunduğunuz oda sıcaklığını kendisi algılayan özelliği ile ortam ısısını otomatik olarak algılar ve buna göre gereksiz yere çalışmaz. Sleep özelliği ile arka planda sessizce çalışan klima siz uyurken hiç bir şekilde sizi rahatsız etmek. Turbo özelliği ile oda sıcaklığını hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.
Vaillant Vai 8-035 WN 12000 BTU Inverter Klima Yorum; gelişen teknoloji sayesinde siz kullanıcılar için akıllı çözümler sunan Vaillant inverter klima modelleri, sahip olduğunuz tek dış ünite ile bir çok iç üniteyi aynı anda kullanma imkanı sunar. Birden fazla klima ihtiyacınız için fazlaca klima almak yerine ihtiyacınız olan sayıda iç ünite alarak isteğinizi karşılayabilirsiniz. Tasarımının yanı sıra kalitesiyle de bir adım öne çıkan klima modeli, performansıyla da kullanıcıları etkilemeyi başarıyor.

Vaillant Vai 8-035 WN 12000 BTU Inverter Klima Yorumları


Her Açıdan İyi

Yaz ayı boyunca gözlemlediğim deneyimlerime göre ürün kusursuz bir klima olmuş diyebilirim. Klimalar ile ilgili genel bir açıklama yapacak olursam; Bir çok kişinin aldığı klimadan verim alamamasının nedeni %100 hatalı kurulumdur. Maalesef Ülkemizde bir çok firma eğitim vermeden serviste personel çalıştırıyor. Ve maalesef kurulum yapan personel ne kurduğunu ve mantığını bilmezse size de faydası olmaz. Düzgün bir kurulum ile en kötü diyebileceğiniz klimadan bile belli bir performans alırsınız.


Beklentilerimi Karşıladı

Klima kalite ve performans olarak beklentilerimi karşıladı. 1 puan kırmamın sebebi servisin kendi belirlediği kurulum gününde gelmemesi.

Leave a Comment

Vaillant Vai 8-035 WN 12000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.