Toshiba Suzumi RAS 13 S3KV 12000 BTU Duvar Tipi inverter Klima

Toshiba Suzumi RAS-13 S3KV 12000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 97%
İyi 3%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Toshiba Suzumi RAS-13 S3KV 12000 BTU Inverter Klima Hakkında

Toshiba Suzumi RAS-13 S3KV 12000 BTU Inverter Klima Yorum; marka tarafından özel olarak geliştirilen hibrit inverter teknolojisi, klimanın ürettiği gücü yönetir ve yeniden düzenler. Teknoloji ürünü modeller en yüksek güç seviyelerini elde ederken, oda içinde istenilen sıcaklığı ve yüksek enerji verimliliğini sağlar. Toshiba’nın IAQ filtreleme sistemi, olağanüstü güçlü virüs ve bakteriyel kokuları öldürücü etki sunarak sizlere daha temiz bir ortam sunar. Çok sayıda hava filtreleme aşaması sizin için en iyi hava akışını saplamak için çalışır. -10 dereceye kadar soğutma ve -15 dereceye kadar ısıtma yapabilen klima modeli, her mevsimde en iyi sıcaklık seviyesini oluşturarak daha konforlu bir yaşam sunuyor.

Bir çok açıdan ihtiyacınızı karşılayacak olan Toshiba Suzumi serisi klimalar, tüm bu üstün özelliklerinin yanı sıra uygun fiyatı ve servis ağıyla da rakiplerinin bir adım önüne geçiyor. Yaz ve Kış aylarında ihtiyaç duyabileceğiniz ısınma ve soğutma çözümleri için tüm beklentilerinizi karşılayacaktır.

Toshiba Suzumi RAS-13 S3KV 12000 BTU Inverter Klima Yorumları


Yeterli

Sessiz ve oda sıcaklığını hızlı ayarlayan bir klima. 30 m2 bir alan için iyi iş görüyor. Enerji tasarrufu da güzel. Aylık hesaplandığında doğal gazdan daha uyguna geldiğini söyleyebilirim.


2 senedir kullanıyorum

2 senedir kullandığım ve hiçbir sorun ile karşılaşmadığımız bir ürün. Ufak çocuğumuzdan dolayı çoğu zaman kullanmak durumunda kaldık ve bize yeterli geldi.

Leave a Comment

Toshiba Suzumi RAS-13 S3KV 12000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.