Toshiba Shorai RAS 13 PKVSG-TR 13000 BTU Duvar Tipi inverter Klima

Toshiba Shorai RAS 13 PKVSG-TR 13000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 69%
İyi 12%
Ne İyi / Ne Kötü 19%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Toshiba Shorai RAS 13 PKVSG-TR 13000 BTU Inverter Klima Hakkında

Toshiba Shorai RAS 13 PKVSG-TR 13000 BTU Inverter Klima Yorum; DC inverter teknolojisi ile sessiz çalışma ve A++ artan verimlilik sunarak sizler için en iyi performansı elde etmeyi hedefler. Toshiba mühendisleri tarafından yaratılan ikiz döner inverter teknolojisi, ünitenin kompresör hızını mükemmel sıcaklık regülasyonu ve optimum kısmi yük verimliliği talebine uyacak şekilde ayarlamasına ve iç ortamı tam olarak seçilen sıcaklıkta tutmasına olanak tanır. Yüksek performans üreten cihaz en zor şartlarda bile üstün verimlilik ile çalışarak beklentilerinizi karşılar. Bir düğmeye dokunarak üstün hava kalitesinin keyfini çıkarın. Gelişmiş iyon sistemi, dumanı, poleni ve kötü kokuları emer ve hızla giderir. Hava kirleticiler iyonize edilir ve magic coil’in drenaj suyundan toz ve kiri atan özel kaplamasına yapıştırılır. Ünitenin içi temiz kalır ve sağlıklı, ferah bir ortamın keyfini çıkarırsınız.

Toshiba Shorai RAS 13 PKVSG-TR 13000 BTU Inverter Klima Yorumları


Beğendim

Ürün 13000 btu klimalar içinde hem A++ olması hem de kalite ve performansı ile öne çıkıyor. Turbo mod özelliğinde bile sessiz çalışıyor, sizi rahatsız etmiyor. Son derece beğendiğim bir klima oldu.


2. Aldım

2 Senedir yaz kış kullandığımız bir ürün. Şimdi tekrar ihtiyacımız olduğu için bir tane daha almaya karar verdik. Her özelliği beklentinizi karşılıyor. Paranızı başka markalara boş yere kaptırmayın.

Leave a Comment

Toshiba Shorai RAS 13 PKVSG-TR 13000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.