Toshiba Daiseikai RAS 10 N3KVR 9000 BTU Duvar Tipi inverter Klima

Toshiba Daiseikai RAS10 N3KVR 9000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,0


Çok İyi 63%
İyi 5%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 32%
Çok Kötü 0%

Toshiba Daiseikai RAS10 N3KVR 9000 BTU Inverter Klima Yorum; kalite yapısı, düşük enerji tüketimi ve yüksek performans sağlayan güçlü motoru ile tüm beklentilerinizi karşılayacak bir klima arıyorsanız seçiminiz Daiseikai serisi klima modelleri olmalıdır. Yaz ve Kış aylarında ihtiyacınız olan serinlik ve sıcaklık için farklı çözümlerin bir araya getirilmesi ile ortaya çıkan klima modeli, her mevsimde ihtiyacınızı karşılamak amacıyla tasarlanmıştır. Panjur ayarı ile hava akımının açısını dilediğiniz gibi yönlendirebilir, turbo modu sayesinde bulunduğunuz ortamı anında ısıtıp soğutabilirsiniz. Gelişmiş filtre sistemi sayesinde kendi kendini temizleme özelliği sizlerin daha ferah ve temiz bir havaya sahip ortamda nefes almanızı sağlar. Her açıdan beklentilerinizi karşılayacak olan ürün de daha sayamadığımız bir çok özellik bulunmaktadır.

Toshiba Daiseikai RAS10 N3KVR 9000 BTU Inverter Klima Yorumları


Performansı Güzel

2 senedir kullanmakta olduğum bir ürün. Enerji sarfiyatı oldukça iyi, performansı da yeterli olan bir ürün. Dış ünite sesini duymuyorsunuz ama iç ünite ilk açılıştan sonra belli bir zaman geçene kadar çok rahatsız etmeyecek bir şekilde ses yapabiliyor.


Zamanının En iyisi

Eski bir model olmasına rağmen senelerdir sorunsuz kullanıyorum. Şuan teknolojinin gelişmesiyle daha iyi ürünler ortaya çıktı elbette ama zamanının en iyi kliması buydu.

Leave a Comment

Toshiba Daiseikai RAS10 N3KVR 9000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.