Toshiba Ras 13 N3Kvr inverter Klima

Toshiba Daiseikai Ras 13N3KVR Inverter Klima

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 100%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Toshiba Daiseikai Ras 13N3KVR Inverter Klima Yorum; Hi-Power teknolojisi ile tek tuşla hızlı soğutma ve ısıtma sağlayarak, ihtiyaç duyduğunuz sıcaklık seviyesini kısa sürede sizlere sunar. Hızlı hava sirkülasyonu sayesinde hızlı ve etkili bir performans sunar. 12 kademeli panjur ayarı ile hava dengesi akışını istediğiniz yöne iletir. İstediğinize bağlı ayarları yaptıktan sonra sürekli ilgilenmeniz gerekmez. Hafızaya alınan özellikleri sayesinde sadece sizin arzu ettiğiniz özellikleri size sunar. A ++ verimli enerji sınıfının avantajlarını faturanıza başarıyla yansıtır. Düşük enerji tüketimi ile yüksek performanslı işler sergileyerek yüksek düzeyde tasarruf sağlar. Kendi kendini temizleme özelliği ile klimada küf ve koku oluşumunu engeller.

Toshiba Daiseikai Ras 13N3KVR Inverter Klima Yorumları


Parasının Hakkını Veriyor

Klima için söyleyecek tek kelimem yok. Performansı yeterince iyi. Evinizin her noktasını eşit bir şekilde ısıtıp soğutuyor. Oda içerisindeki koku ve bakterileri temizleyerek daha temiz bir hava akışı sağlıyor. Paranızın hakkını sonuna kadar veriyor.


Japon Teknolojisi

Japon teknolojisi kendini belli ediyor. Klima kullanımı çok kolay. Siz nasıl ayarlarsanız siz değiştirmeyene kadar aynı ayarları sunuyor. Sürekli uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Yıllarca kullanılacak bir ürün.

Leave a Comment

Toshiba Daiseikai Ras 13N3KVR Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.