Susler SV-1625 Damla Buharli Vantilator

Süsler SV-1625 Buharlı Vantilatör

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 100%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Süsler SV-1625 Buharlı Vantilatör Yorum; vantilatör sektöründe fazla tanınmamasına rağmen kendine sağlam bir yer edinen ve satışa sunduğu ürünler ile kullanıcıların beğenisini kazanan Süsler markasına ait damla modeli buharlı vantilatör, 16 inch pervane çapı, 100 w motor gücü, soğuk buhar üfleme özelliği gibi daha bir çok özellik ile sunuluyor. Uzaktan kumandası bulunan üründe 3 farklı rüzgar modu ve 3 kademeli hız ayarı bulunmaktadır. Lcd ekrandan tüm detayları takip edeceğiniz gibi üründe bulunan zaman özelliği ile dilediğiniz zaman kapanmasını sağlayabilirsiniz. Hareketli ayakları ile şık bir tasarıma sahip olan cihaz 3 yıl garanti ile satışta.

Süsler SV-1625 Buharlı Vantilatör Yorumları


Oldukça Kaliteli

Ürünün üflemesi ve size verdiği hissiyat gerçekten de iyi. Marka çok tanınmıyor ama ürünleri oldukça kaliteli. En kısa zamanda işyerim için sanayi tipi vantilatör de alacağım.


Tereddüt Etmeden Alın

Tereddüt ederek aldığım bir ürün. Sonuçta para veriyorsunuz evde dekor gibi duracaksa gerek yok. Cihazın üflemesi ve soğutması güzel. Ses olayı yok denecek kadar az. Kumandası çok uzaktaysanız algılamayabiliyor. Kalitesi de güzel, ben beğendim.

Leave a Comment

Süsler SV-1625 Buharlı Vantilatör İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.

Bu Ürüne Ait İnceleme Videosu Bulunamamıştır!