Susler Vantilator Uzaktan Kumandali SV-1610

Süsler SV-1610 Lodos Vantilatör

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 70%
İyi 12%
Ne İyi / Ne Kötü 13%
Kötü 0%
Çok Kötü 5%

Süsler SV-1610 Vantilatör Yorum; küçük ev aletleri kategorisinde 1999 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden firmanın, yaz aylarında serinlemek isteyen kullanıcılar için tasarladığı “lodos” vantilatör ürünüdür. Ürünün pervane çapı 16 inch, motor gücü 65 Watt ve pervane sayısı 5 olarak belirtilmektedir. 2 yönlü salınım özelliği bulunan vantilatör uzaktan kumandası sayesinde kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır. Lcd ekranı sayesinde ayar türünü takip etmeniz mümkün olan üründe, 3 hız kademesi ve zaman ayarı özelliği de bulunmaktadır. 3 yıl firma garantisi bulunan Süsler Lodos vantilatör ürünü siyah ve beyaz renk seçeneği ile tüketicilere sunulmaktadır.

Süsler SV-1610 Lodos Vantilatör Yorumları


Serinletmesi İyi

Kolay bir kurulumu var. Uzaktan kumandası olması iyi olmuş. Sesi çok rahatsız etmeyecek seviyede normal diyebilirim. Serinletmesi küçük ofis yada oda için yeterli.


Fiyatına Göre Güzel

Kalitesi güzel. Diğer markalar gibi adi plastikten üretilmemiş. Soğutma hissi güzel ama 3. kademede ses sizi rahatsız edebilir. Fiyatına göre güzel bir ürün.


F/P Ürünü

Çok dibinize koymadığınız sürece ses fena değil. F/P ürünü olarak değerlendirilebilir.

Leave a Comment

Süsler SV-1610 Lodos Vantilatör İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.

Bu Ürüne Ait İnceleme Videosu Bulunamamıştır!