Sturdy Power Tools 32 V sarjli Matkap

Sturdy Power Tools 32 V Şarjlı Matkap

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 70%
İyi 8%
Ne İyi / Ne Kötü 4%
Kötü 8%
Çok Kötü 10%

Sturdy Power Tools 32 V Şarjlı Matkap; Elektronik Hücre Koruması ECP, aküyü aşırı yüklemeye, ısınmaya ve deşarja karşı korur. Elektronik Motor Koruması EMP, motoru aşırı yüklenmeden korur ve kullanım ömrünü uzatır. Entegre edilmiş LED ışığı ve gün ışığı algılama fonksiyonu sayesinde karanlık çalışma alanlarını aydınlatır. El aletinin kemer veya merdivene rahatça asılabilmesi için pratik kemer klipsi Seri vidalamada hassas çalışma için motor freni Profesyonel uygulamalarda giriş seviyesi segmenti için etkileyici çözümler Yaygın aksesuarlar için 10 mm lik uç girişli anahtarsız mandren Yeni ergonomi, kompakt yapısı sayesinde daha iyi tutuş sağlar.

Sturdy Power Tools 32 V Şarjlı Matkap Yorumları

Sturdy Power Tools 32 V Şarjlı Matkap Yorumları

Salih
Günlük kullanımlar ve sıradan yapacağınız işlemler için fazlası ile yeterli bir ürün. Fiyatı uygun motoru güçlü bir matkap. Yedek bataryası olması ve şarjın çabuk dolması da cabası. Uygun fiyatlı olduğu için tavsiye ederim.
Emre
Evdeki mobilyalarımı söküp takmak için bu modeli satın aldım. Vida sökme ve takma konusunda hiç zorluk çekmiyor. Makinanın hafif bir yapısı var ele tam oturuyor. Sıradan işler için tercih edebilirsiniz.
Mustafa
Çok fazla birşey beklemeyin. Uzun süreli kullanılacak bir cihaz değil ama ayda bir kullanmak için fiyatına göre ideal bir ürün. Yanında gönderilen uç takımı orta kaliteye sahip. Kendi kutusu olması iyi bir avantaj.
Engin
Ofiste ki işlerimiz için aldık. Duvar delme dışında zorlanmadan herşeyi yapabiliyoruz. Ürün çin malı olduğunu hissettiriyor. Şarjı fazla gitmiyor ama yedek bataryası olduğundan çok sorun değil.

Leave a Comment

Sturdy Power Tools 32 V Şarjlı Matkap İncelemeleri

Sturdy Power Tools 32 V Şarjlı Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.