Sturdy Magic Saw X-Torq 1800 Dal Kesme Testere Makinesi

Sturdy Magic Saw X-Torq 1800 Akülü Dal Kesme Testere Makinesi

Ürün Puanı

4,0


Çok İyi 61%
İyi 8%
Ne İyi / Ne Kötü 14%
Kötü 3%
Çok Kötü 14%

Sturdy Magic Saw X-Torq 1800 Akülü Dal Kesme Testere Makinesi ile işler artık zor değil. Tek Batarya ile 35 Dakika Çalışma Şömine, barbekü, soba ve benzeri alanlarda odun kesme veya budama işlerinizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Artık Bu Güç Elinizde Mükemmel kullanım kolaylığı ve düşük bakım dengesi sayesinde, bu makine ile zorlu işleri hızlı ve maksimum konforla gerçekleştirmek mümkündür. Yeni tasarım sayesinde kenarlara çok yakın kesim yapabilirsiniz. Kapağı açmak, testere zincirini değiştirmek ve ardından kapağı kapatmak için basit, güvenli ve hızlı testere zinciri değişimi yeterlidir. Yeni testere teknolojisi hiçbir zaman bakım gerektirmez, zincirin hafif yağlanması yeterlidir. Lityum iyon pil sayesinde testere her zaman ve her yerde kullanıma hazırdır. Çift pilli değiştirilebilir pillerin avantajını her zaman kullanabilirsiniz.

Sturdy Magic Saw X-Torq 1800 Akülü Dal Kesme Testere Makinesi Yorumları

Sturdy Magic Saw X-Torq 1800 Akülü Dal Kesme Testere Makinesi Yorumları

Orhan
Ürün bir çok sitede tanıtıldığı gibi 36V güce sahip değil. Öyle ağaç keserim diye fazla bir güç beklemeyin. Yapabilecekleriniz sadece ve sadece cinsi çok sert olmayan ağaçların budama işlemlerini yapmak. Başka da bir şey beklemeyin.
Mustafa
Düşük devirli amatör işler için uygun bir cihaz. Elinizde testere yerine elektrikli bir testere alarak daha modern görünmek istiyorsanız bu ürün tam size göre. Yani şehirde yaşayıpta ayda yılda bir iki dal kesecekseniz alın yoksa boşa para vermeyin.
Burak
Bahçe işlerini çok sevdiğim için mevsim geçişlerinde budama ve kurumuş dalları kesmek için aldım. Öyle aman aman bir performans beklemiyordum zaten. İnce dallar için gayet iyi iş gören bir cihaz. Ama şarjı çok fazla gitmiyor.

Leave a Comment

Sturdy Magic Saw X-Torq 1800 Akülü Dal Kesme Testere Makinesi İncelemeleri

Sturdy Magic Saw X-Torq 1800 Akülü Dal Kesme Testere Makinesi İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.