Sturdy 36V 5Ah Darbeli Matkap

Sturdy 36V 5Ah Darbeli Matkap

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 62%
İyi 6%
Ne İyi / Ne Kötü 9%
Kötü 11%
Çok Kötü 13%

Sturdy 36V 5Ah Darbeli Matkap, maksimum Delme Kapasitesi 35mm, 10mm olarak belirtilmektedir. Otomatik mil kilitli 10mm tek kovanlı anahtarsız metal mandren ile tek elle kolay ve hızlı uç değiştirme imkanı sunar. Olağanüstü kompakt ve hafif tasarımı ile zor alanlarda bile uzun süre yorulmadan çalışma imkanı sağlar. Elektronik hız ayarı sayesinde delme ve vidalama uygulamalarında kullanılan malzemeye göre en uygun hız kontrolü seçimi sunar. İki vitesli şanzıman ile farklı malzemelerde kullanılmak için değişken hız ve sağ/sol dönüş ayarı mevcuttur. Kompakt tasarım tek elle rahat kullanım ve dar alanlara erişim sağlar. Entegre LED aydınlatma çalışma alanını aydınlatır.

Sturdy 36V 5Ah Darbeli Matkap Yorumları

Sturdy 36V 5Ah Darbeli Matkap Yorumları

Şahin
Ben hem vidalama hem de ahşap ve duvar delmek için matkap arıyordum. Bütçem 200 tl civarı olduğundan Sturdy markasında karar kıldım. Bu model diğer pek çok markaya göre daha iyi ve daha kullanışlı olduğundan aldım. Ürünü ilk denediğimde doğru karar verdiğimi anladım. Bu fiyatlara tavsiye ederim.
Ömür
Ev işleri için uygun fiyata alabileceğiniz en iyi seçeneklerden biri bence. Ürün aynen özelliklerinde belirtildiği gibi özelliklerle geliyor. Ufak tefek işler için güzel ve dayanıklı. Her zaman kullanmadığım için bana göre yeter de artar bile.

Leave a Comment

Sturdy 36V 5Ah Darbeli Matkap İncelemeleri

Sturdy 36V 5Ah Darbeli Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.