Sturdy 32V 5Ah Darbeli Matkap

Sturdy 32V 5Ah Darbeli Matkap

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 70%
İyi 9%
Ne İyi / Ne Kötü 12%
Kötü 3%
Çok Kötü 6%

Sturdy 32V 5Ah Darbeli Matkap; Çift Akülü 27 Parça Uç Setli Şarjlı Vidalama için kullanılan uygun fiyatlı bir üründür. Sturdy Power Tools Pro Sturdy Plus Elektronik Hücre Koruması ECP, aküyü aşırı yüklemeye, ısınmaya ve deşarja karşı korur. Elektronik Motor Koruması EMP, motoru aşırı yüklenmeden korur ve kullanım ömrünü uzatır. Entegre edilmiş LED ışığı ve gün ışığı algılama fonksiyonu sayesinde karanlık çalışma alanlarını aydınlatır. El aletinin kemer veya merdivene rahatça asılabilmesi için pratik kemer klipsi. Seri vidalamada hassas çalışma için motor freni. Profesyonel uygulamalarda giriş seviyesi segmenti için etkileyici çözümler. Yaygın aksesuarlar için 10 mm lik uç girişli anahtarsız mandren. Yeni ergonomik, kompakt yapısı sayesinde daha iyi tutuş sunar.

Sturdy 32V 5Ah Darbeli Matkap Yorumları

Sturdy 32V 5Ah Darbeli Matkap Yorumları

Enes
Ben hem vidalama hem de ahşap işlerinde duvar delmek için bir matkap arıyordum. Uygun fiyatlı olduğu ve genel olarak yorumlarda olumlu geri dönüşler yapıldığı için satın aldım. Benim gibi yarı amatörler için gayet uygun bir ürün. Her işimi kolayca yapabiliyorum.
Kemal
BC Pro Plus ile bunun arasında kalmıştım. Özellikle beton performansını merak ediyordum. Bir sürü video izledikten sonra buradaki beton performansını görünce bunu almaya karar verdim. Uçlarına çok güvenmediğim için yanına Bosch 15 Parçalı Mini X-Line Seti de alacağım. Benim gibi araştıranlar için fikir vermesi açısından araştırmalarım sonucu ne karar verdiğimi burada paylaştım.
Adem
Fiyatına göre oldukça iyi bir ürün. Evde acemi işlerimi görmek için gayet kullanışlı oldu. Vida sıkarken matkabın gücünü hissedebiliyorsun.

Leave a Comment

Sturdy 32V 5Ah Darbeli Matkap İncelemeleri

Sturdy 32V 5Ah Darbeli Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.