Sturdy 24V 4Ah Matkap

Sturdy 24V 4Ah Matkap

Ürün Puanı

4,0


Çok İyi 49%
İyi 26%
Ne İyi / Ne Kötü 15%
Kötü 1%
Çok Kötü 9%

Sturdy 24V 4Ah Matkap; anahtarsız metal mandren ile kolay ve hızlı uç değiştirme imkanı sunar. Kompakt ve hafif tasarımı ile zor alanlarda bile uzun süre yorulmadan çalışma imkanı sağlar. 18 kademeli tork ayarı ile ahşap, metal ve plastik delme ile her türlü vidalama işlemlerinizde sorunsuz bir performans sergiler. Çift Aküsü sayesinde şarj süresini beklemeden kesintisiz çalışabilir, cihaz üzerine entegre edilmiş led aydınlatması ile çalışma alanını aydınlatabilirsiniz. 2 vitesli şanzımanı sağ ve sol dönüşler için tasarlanmıştır. Sade ve kauçuk gövdesi hem hafif bir yapıya sahip hem de çalışırken ortaya çıkan titreşimleri hissettirmez.

Sturdy 24V 4Ah Matkap Yorumları

Sturdy 24V 4Ah Matkap Yorumları

Orhan
Aynı matkap bir çok marka adı altında sadece etiket değiştirilerek satılmakta. Bildiğiniz Çin malı bir ürün. Çok aman aman bir performans beklemeyin. Sadece amatörler için vida sökme takma için kullanılabilir bunun dışında bir işe yaramaz.
Muzaffer
Aynı ürün Dewalt, Sturdy, Catfiller ve Pro cat plus adıyla satılmakta. İllaki bu ürünü alacaksınız diğer markalara da bakın hangisi ucuzsa onu alın. Tek farkı etiket olan ürüne daha fazla ödemeyin.
Ufuk
Evde zaman zaman olan basit tadilat işleri için 99 liraya satın aldım. Fiyat ucuz olmasına rağmen onu bile hak etmeyecek derece vasat bir ürün. Önceden 20 liraya satılan ürünler vardı. Bu üründe onların aynısı. Çok zorlamaya gelmiyor hemen başlığı bozuluyor ve çöpe atmaktan başka şansınız kalmıyor.

Leave a Comment

Sturdy 24V 4Ah Matkap İncelemeleri

Sturdy 24V 4Ah Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.