Stanley STDC18LHBK-TR

Stanley STDC18LHBK-TR Darbeli Matkap

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 72%
İyi 11%
Ne İyi / Ne Kötü 8%
Kötü 4%
Çok Kötü 5%

Stanley STDC18LHBK-TR Darbeli Matkap yorum; Alüminyum vites kutusu, ısıyı daha hızlı dağıtarak makine ömrünü uzatır. Daha fazla çalışma süresi için ekstra kapasite sağlayan 2.0 Ah Li-Ion akü. Sert malzemelerdeki zorlu işler ve büyük çaplı delikler için 51.4Nm yüksek tork gücü. Farklı bağlantılarla çeşitli malzemelere mükemmel vidalama için 22 ayarlanabilir tork ayarı. Optimal hız ve tork kontrolü için 2 vites Daha fazla dayanıklılık için 13mm metal anahtarsız mandren. Elektronik Koruma Sistemi aküyü aşırı yüklenmeye, aşırı ısınmaya veya derin deşarja karşı korur. Ömür boyu sorunsuz kullanılacak bir yapıya sahiptir.

Stanley STDC18LHBK-TR Darbeli Matkap Yorumları

Stanley STDC18LHBK-TR Darbeli Matkap Yorumları

Ersin
Ürün bende 1 yıldır var. 10 numara alettir. Parasına göre çok çok iyidir. Hiç düşünmeden alın. Tek eksi yanı ışığının matkap ucuna vurmaması. Azıcık aşağıya vuruyor. Başka hiç bir sıkıntısı yok.
Ahmet
Aynısından aldım, güç olarak çok iyi malzeme kalitesi olarakta on numara ama uç kısmında yalpa sorunu var bunu bilerek aldım işimi görüyor mu evet ama açıkçası üstüne biraz daha koyup stabil bir makine alsaydım da olurmuş.
Hamza
8-10 ay sıkıntısız çalıştı hergün kullanmadık ara sıra yani. Bataryalar hemen bitmeye başladı. En son duvar delerken alet kendiliğinden darbeden çıkıyor, duvarda normal tugla saf beton değil. Servise götürdük adam bunlarla duvar delinmez dedi . Eeeee ben bunu zaten fişle pirizle uğraşmıyayım diye aldım duvar delmiyeceksem sadece vidalama yapacaksam 50 tl lik şarjlı vidalama alırdım dedim. Kısacası bu matkaba para verip aldığıma pişman oldum.
Hüseyin
Harika bir ürün. Dewalt kalitesinde. Kaliteye göre çok ucuz. Banyodaki beton duvarı o kadar çabuk ve kolay deldi ki. Bende çok şarjlı vidalama var. Stanleyin bu ürünlerini gözünüz kapalı alabilirsiniz. Stanley'in 2A Impact Driver modeli var. Her türlü delme ve vidalamada engel tanımıyor. Çok da süratli. Ama altıgen uçlar takılıyor yalnızca.

Leave a Comment

Stanley STDC18LHBK-TR Darbeli Matkap İncelemeleri

Stanley STDC18LHBK-TR Darbeli Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.