Stanley SCH20S2K-TR Darbeli Matkap

Stanley SCH20S2K-TR Darbeli Matkap

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 100%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Stanley SCH20S2K-TR Darbeli Matkap, aynı akü grubunu kullanan kömürlü motorlu matkaplara göre %50 daha fazla çalışma süresi ve %20 daha fazla güç sunmak için tasarlanmıştır. Daha fazla çalışma süresi için ekstra kapasite sağlayan 1.5 Ah Li-Ion akü Sert malzemelerdeki zorlu işler ve büyük çaplı delikler için 55Nm yüksek tork güç sunar. Farklı bağlantılarla çeşitli malzemelere mükemmel vidalama için 23 ayarlanabilir tork ayarı mevcuttur. Optimal hız ve tork kontrolü için 2 vites fonksiyonu mevcuttur. Hızlı uç değişimi için otomatik mil kilitli 13mm anahtarsız mandren vardır. Elektronik Koruma Sistemi aküyü aşırı yüklenmeye, aşırı ısınmaya veya derin deşarja karşı korur.

Stanley SCH20S2K-TR Darbeli Matkap Yorumları

Stanley SCH20S2K-TR Darbeli Matkap Yorumları

Ferdi
Bu makinadan 2018 yılında aldım. Çok güzel bir makina profesyonel başlangıc serisi bir alet ve hala daha kullanıyorum. Sadece biraz bataryaların şarj tutma süresi azaldı. Bu makina kullanıcılarına ömürlük gider 2 yıl kullandım hic bir sıkıntı yaşamadım makina yönünden tek sıkıntı bataryaların şarj tutma süresi bir tık düştü hepsi o oda normal bişey.
Yunus
Stanley markasının matkabını ilk defa gördüm. Şaşırdım çünkü şarjlı matkap aramamda hiç karşıma çıkmamıştı. Hal böyle olunca başka markalara bakmayı bırakıp SCH20S2K-TR modelini satın aldım. İlk deneyimlere göre performansı ve kalitesi beni memnun etti. Uzun yıllar sorunsuz kullanırım diye düşünüyorum.
Gürkan
Gönül rahatlığı ile alabileceğiniz bir matkap. Oldukça güçlü ve kalitesi çok iyi. Yalnız alırken dikkat etmekte fayda var çünkü piyasada oldukça sahtesi mevcut.

Leave a Comment

Stanley SCH20S2K-TR Darbeli Matkap İncelemeleri

Stanley SCH20S2K-TR Darbeli Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.