Stanley SCD201D2K-TR sarjli Matkap

Stanley SCD201D2K-TR Şarjlı Matkap

Ürün Puanı

4,6


Çok İyi 85%
İyi 6%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 4%
Çok Kötü 5%

Stanley SCD201D2K-TR Şarjlı Matkap; Sert malzemede zorlu işleri ve büyük çaplı delikleri delmek için 45Nm yüksek tork gücü sunar. Yüksek performanslı motor delme uygulamaları için olağanüstü hız sunar. 2 Ah Li-Ion akü daha uzun çalışma süresi için ekstra kapasite sağlar. Farklı boyutlarda vida ve çeşitli malzemede mükemmel vidalama için 23 kademeli tork ayarı bulunmaktadır. En uygun hız ve tork kontrolü için iki vitesli şanzıman mevcuttur. Otomatik mil kilitli 13mm tek kovanlı anahtarsız metal mandren ile tek elle kolay ve hızlı uç degiştirme imkanı sunar. Aküyü aşırı yük, aşırı ısınma veya derin deşarja karşı koruyan Elektronik Koruma Sistemi ile tasarlanmıştır. Ergonomik kabza ve kauçuk kaplama kullanıcıya maksimum konfor sunar. LED aydınlatma görünürlüğü arttırır. Taşıma çantası ile alet ve aksesuarları temiz ve güvenli bir şekilde saklama imkanı sağlar.

Stanley SCD201D2K-TR Şarjlı Matkap Yorumları

Stanley SCD201D2K-TR Şarjlı Matkap Yorumları

Serdar
Ürünün orjinali harika çalışıyor. Ama dikkat edin piyasada çok fazla çakması var. Unutmayın bu ürünü 200-300 tl gibi komik rakama satanlar kesinlikle sahte çin malı satıyordur. Bu kadar iyi ve tutulan bir ürünü kimse bedavaya vermez.
Serkan
Bendede var bu makinadan 2018 de aldım cok güzel bir makina. Profesyonel başlangıç serisi bir alet ve hala daha kullanıyorum. Sadece biraz bataryaların şarj tutma süresi azaldığı için bende bataryaları değiştirmek yerine Aeg 602c 140nm torklu bir makina aldım. Bu makina ev kullanıcılarına ömürlük gider. 2 yıl kullandım hiç bir sıkıntı yaşamadım. Makina yönünden tek sıkıntı bataryaların şarj tutma süresi, onun dışında sorunsuz.
Rıza
Yaklaşık 3 yıldır sbh20 s2k kömürsüz olan modeli kullanıyorum, hemde çok ağır işlerde kullanıyorum. Alet bana mısın demiyor. Makina çok güçlü özellikle de menteşe ucu nun büyük olanları 50mm mesela onlarda delerken tork ayarında delim yapın sonda bi yer var darbeli konumunun yanında. Tam motor gücünü veriyor o ayara çok dikkat edin. O sırada özellikle ahşap delerken bir takılırsa kolunuzu bile çevirecek güçte bilginiz olsun.

Leave a Comment

Stanley SCD201D2K-TR Şarjlı Matkap İncelemeleri

Stanley SCD201D2K-TR Şarjlı Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.