Stanley SBD20S2K

Stanley SBD20S2K Matkap

Ürün Puanı

4,9


Çok İyi 97%
İyi 3%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Kömürsüz motor teknolojisi ile sürtünmeyi azaltır, çalışma süresini ve makina ömrünü uzatır. Otomatik mil kilitli 13mm tek kovanlı anahtarsız metal mandren ile tek elle kolay ve hızlı uç değiştirme imkanı sunar. Li-Ion akü kullanılmadığı zamanda şarjını korur, böylece daha uzun kullanım süresi sağlar. Olağanüstü kompakt ve hafif, zor alanlarda bile uzun süre yorulmadan çalışma imkanı sağlar. 22 kademeli tork ayarı ile ahşap, metal, plastikte delme ile her türlü vidalama uygulamasında üstün kontrol ve hassaslık sunar. Elektronik hız ayarı sayesinde delme ve vidalama uygulamalarında kullanılan malzemeye göre en uygun hız kontrolü sunar. Kompakt tasarım tek elle rahat kullanım ve dar alanlara erişim sağlar. Kayar akü sistemi ile kolay ve güvenli akü değiştirme imkanı sağlar.

Stanley SBD20S2K Matkap Yorumları

Stanley SBD20S2K Matkap Yorumları

Murat
Bende de var bu makinadan. 2019 yılında aldım, çok güzel ve güçlü bir makina. Profesyonel başlangıç serisi bir alet hala sorunsuz kullanıyorum. Bataryaların şarj tutma süresi zamanla azaldı, bu da normal birşey. Ömür boyu kullanılacak seviyede bir makina.
Akın
529 lira gibi çok uygun bir fiyata aldım. Kutu içinden çıkan parçalar sorunsuz ve tamdı. Bugün kullanmaya başladım ve ilk izlenimlerime göre herşey sorunsuz çalışıyordu. Matkap tam dengeli ve ele tam oturuyor. Amatör olarak delme ve vidalama işlemleri için sorunsuz kullanılabilir bana göre.
Selahattin
Ürün çok kaliteli ve çok hafif. Yormayan bir yapısı var. Vidalama ve montaj işleri için harika bir ürün. Bana göre her evde olması gereken bir ürün. Komşudan matkap istemekten sıkılmıştım. Artık gerek kalmadı diyebilirim.

Leave a Comment

Stanley SBD20S2K Matkap İncelemeleri

Stanley SBD20S2K Matkap İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.