Skytech Ayakli Vantilator - Skytech Stf - 1860

Skytech STF-1860 Vantilatör

Ürün Puanı

4,0


Çok İyi 63%
İyi 12%
Ne İyi / Ne Kötü 11%
Kötü 3%
Çok Kötü 11%

Skytech STF-1860 Vantilatör Hakkında

Skytech STF-1860 Vantilatör Yorum; 18 inç pervane genişliği bulunan ayaklı vantilatör ürünü 3 kanatlı pervaneye sahiptir. Pervaneleri arasında ki yapısal mühendislik sayesinde kullanıcıları için ekstra serinlik imkanı sunar. Üründe 3 kademeli hız ayarı bulunmakta olup, ayrıca salınım fonksiyonu da diğer özellikleri arasında yer almaktadır. Ayarlanabilir eğim ve yüksekliğe sahip olan ayakları sayesinde isteğinize göre farklı yükseklik seçenekleri sağlayabilirsiniz. 55 w güç üreten motoru gösterdiği performansın yanı sıra anı zamanda da sessiz çalışma özelliği ile kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır.

  • 18″ Pervane Çapı
  • 55 Watt Motor Gücü
  • 1,40 cm Yükseklik

Skytech STF-1860 Vantilatör Yorumları


Performansı Güzel

İyi bir performansı var ürünün. 1. kademe bile ortamı serinletmek için yetiyor. Kalitesi güzel, kurulum da bir o kadar kolay oluyor. Fiyatına oranla tavsiye ederim.


2. ve 3. Kademeler Sesli Çalışıyor

Ürün performansı iyi ama ses olayı rahatsız ediyor. Özellikle küçük odalarda 2. ve 3. kademede sesi rahatsız edecek seviyelere ulaşabiliyor.


Fiyata Göre Güzel

Fiyata göre güzel ve alınabilecek bir vantilatör. Kalite güzel, performans orta diyebilirim.

Leave a Comment

Skytech STF-1860 Vantilatör İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.

Bu Ürüne Ait İnceleme Videosu Bulunamamıştır!