Sigma SGM48INVSMA inverter Salon Tipi 48.000 Btu

Sigma SGM48INVSMA 48000 BTU Salon Tipi Klima

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 70%
İyi 30%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Sigma SGM48INVSMA 48000 BTU Salon Tipi Klima Yorum; iklimsa kalitesi ve garantisi altında satışa sunulan salon tipi klima modeli, uzun mesafeli hava akım özelliği sayesinde ihtiyaç duyulan büyük ortamların ısıtma ve soğutması için mükemmel bir performans sergiler. En uzak köşelere bile eşit şekilde hava akımı sağlayabilen ürün sayesinde, bulunduğunuz ortamın her köşesi eşit şekilde ısınır ve soğur. Dikey ve Yatay salınım özelliği bulunan ürün dış ünitesinde bulunan iki adet motoru ile performansı üst seviyeye çıkarır. Ayrıca gelişmiş filtre sistemi sayesinde ortamda bulunan kötü koku ve alerji yapacak tüm zararlı etkenleri temizleyerek sizler için daha ferah bir ortam sağlar. Turbo mod özelliği sayesinde bulunduğunuz ortamı en hızlı bir şekilde ısıtıp soğutabilir, uzaktan kumandası ile tüm özelliklere oturduğunuz yerden erişebilirsiniz.

Sigma SGM48INVSMA 48000 BTU Salon Tipi Klima Yorumları


Performansı Güzel Tüketim Düşük

140 m2 olan ofis ortamını ısıtmak ve serinletmek için aldığımız bir ürün. Enerji sarfiyatı beklenilenden daha az. Hem ısıtma hem de soğutma performansı güzel. Ancak oda konumlarına göre tam performans alamayabilirsiniz.

Leave a Comment

Sigma SGM48INVSMA 48000 BTU Salon Tipi Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.

Bu Ürüne Ait İnceleme Videosu Bulunamamıştır!