Sharp AY-XC9VSR Kyoto Serisi 9.000 BTU Duvar Tipi inverter Klima

Sharp Kyoto AY-XC9VSR 9000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 100%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Sharp Kyoto AY-XC9VSR 9000 BTU Inverter Klima Yorum; uzaktan kumandası ile açılan sensör yardımı ile bulunduğunuz ortamda ki sıcaklığı algılayarak algılan veriyi ünite hafızasına gönderir ve hafızasında yapılan küçük bir hesaplama sonrası size en uygun performansı sunmak için çalışır. Bu özellik sayesinde yaz ve kış mevsimlerine göre en ideal soğutma ve ısıtmayı sağlayarak konforunuzu arttırır. Üründe bulunan Turbo mod özelliğini kullanarak kısa sürede ısıtma ve soğutma sağlayabilirsiniz. Klimanızın açılma ve kapanma saatleri kendiniz belirtilerek, cihazın gün içerisinde ne kadar çalışıp çalışmayacağını belirlersiniz. Olası elektrik kesintisi nedeniyle kapanan cihaz, hafızasında kalan tüm komutları elektrik devreye girdiğinde otomatik olarak yeniden başlatır.

Sharp Kyoto AY-XC9VSR 9000 BTU Inverter Klima Yorumları


Bir Çok Açıdan İyi

Tesadüfen kampanyadan görüp aldığım bir ürün. Sharp markası aklımda hiç olmamasına rağmen bir şans verip aldım. Bir çok açıdan beklentilerimi karşıladı diyebilirim. Özellikle sessiz çalışması ve elektrik tüketimin düşük olması beni fazlası ile tatmin etti. Sizde kampanyadan yakalarsanız düşünmeden alabilirsiniz. Benim aldığım fiyat 3300 tl

Leave a Comment

Sharp Kyoto AY-XC9VSR 9000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.

Bu Ürüne Ait İnceleme Videosu Bulunamamıştır!