Sharp AY-XC18VSR Kyoto Serisi 18.000 BTU Duvar Tipi inverter Klima

Sharp Kyoto AY-XC18VSR 18000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

5,0


Çok İyi 100%
İyi 0%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Sharp Kyoto AY-XC18VSR 18000 BTU Inverter Klima Hakkında

Sharp Kyoto AY-XC18VSR 18000 BTU Inverter Klima Yorum; iklimsa güvencesi ve kalitesi ile kullanıcıların beğenisine sunulan ürün gelişmiş I FEEL teknolojisi sayesinde bulunduğunuz ortam sıcaklığını otomatik olarak algılar ve sizin yapmış olduğunuz ayarlar ile karşılaştırarak oda sıcaklığını sizin talebiniz doğrultusunda ısıtır ve soğutur. Bu teknoloji sayesinde hem klimanızın performansı artarken hem de düşük bir enerji tüketimi sağlar. Küf ve bakteri oluşumunu engelleyen ve yok eden filtre sistemi ile odanızın hava kalitesini arttırarak sağlıklı bir ortam sunar. Akıllı zamanlama özelliği ile girmiş olduğunuz komutlara tam uyum sağlar ve boş yere çalışmaz. Ortam sıcaklığına göre salınım ve üfleme yapan cihaz buna göre otomatik olarak salınım çapını genişletir ve aynı şekilde üfleme yapar.

Kullanıcılar tarafından beğeni gören performansı ve enerji tüketim değerleri ürünü rakiplerinin bir adım önüne çıkarmaya yetiyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra emsal modellerinden daha düşük bir fiyata satışa sunulması ürünün tercih edilmesini daha da cazip kılıyor.

Sharp Kyoto AY-XC18VSR 18000 BTU Inverter Klima Yorumları


Performanslı

Tasarımı oldukça farklı gözünüze biraz büyük gelebilecek bir ürün. Ama performansı da büyüklüğü kadar fazla. Farklı bir üfleme sistemine sahip. Odayı çok kısa bir sürede serinletiyor. Büyüklüğünü sorun etmezseniz alınabilir bir ürün.


Soğutması, Isıtması İyi

Klima gerçekten de farklı bir mühendislik teknolojisine sahip. Almadan en 1 hafta araştırdığım bir ürün oldu. Zor bir seçim olsa da doğru kararı verdiğime sevindim. Çalıştığında ses duymuyorsunuz. Soğutması ve Isıtması da gayet iyi. Enerji tüketimi de fazlası ile iyi. Günlük 8-10 saat kullanımda Aylık faturanıza max. 100 tl bir fark atıyor.

Leave a Comment

Sharp Kyoto AY-XC18VSR 18000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.