SEG 12000 BTU Duvar Tipi inverter Klima

SEG 12000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,0


Çok İyi 58%
İyi 10%
Ne İyi / Ne Kötü 10%
Kötü 3%
Çok Kötü 19%

SEG 12000 BTU Inverter Klima Yorum; Vestel markasının garantisi altında satılan ısıtma ve soğutma özelliği bulunan klima modeli, uygun fiyatının yanı sıra performansı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. A++ enerji sınıfına sahip klima eco mod özelliği ile daha düşük bir tüketim yaparak faturalarınızda göz ile görülür bir fark yaratıyor. İyonizer fonksiyonu ile ortam da bulunan kötü koku ve bakterileri temizleyerek sizlere daha temiz bir ortam sunmaktadır. Uyku modu sayesinde siz uyurken sessiz bir şekilde çalışmaya devam eder ve sizi rahatsız etmez. Nem alma fonksiyonu ile odanın nem seviyesini otomatik olarak algılar ve buna göre dengeyi korumayı devam eder. DC inverter teknolojisi sayesinde sessiz çalışan iç ve dış ünitesiye sahiptir. Ultra hızlı modu ile ortamın ısı değerini hızlı bir şekilde sizin talepleriniz doğrultusunda değiştirir.

SEG 12000 BTU Inverter Klima Yorumları


Marka Takıntınız Yoksa Alın

İlk çalışmada dış üniteden gelen ses dışında rahatsız edici bir sesi yoktur. Bu seste 5-10 dk. içerisinde geçiyor zaten. İç ünitede sadece turbo mod özelliğini kullanırsanız hafif bir ses duyarsınız başka ses duymanız imkansız. Ses açısından kurulum önemli bir etken. Dış ve iç ünitenin tam sabitlenmesi yani sıkı olması gerekir. 1 mm bile vida boşluğu kalsa çıkan ses sizi üzer. Isıtma özelliğini henüz kullanmasam da soğutma performansı en az diğer ürünler kadar iyi diyebilirim. Ayrıca A++ olması da tüketim için önemli bir etken. Marka takıntınız yoksa çok rahat alınabilir.


Toplama Klima

İç ünite SEG marka olsa da dış ünite LG olarak teslim edilmekte. Vestel garantisinde sunulan bir üründe neden vestel dış ünite gelmez anlamış değilim. Toplama bir ürün gibi olmuş. Paranız varsa daha iyisini almanızı öneririm.


Orta Seviye Ürün

Uygun fiyatına göre alınabilir ürün. Ne çok iyi ne de çok kötü. Ses normal seviyede. Soğutması güzel.

Leave a Comment

SEG 12000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.