Samsung AR9500T AR12TSFCAWK-SK 12000 BTU Duvar Tipi inverter Klima

Samsung Wind-Free AR12TSFCAWK/SK 12000 BTU Split Klima

Ürün Puanı

4,6


Çok İyi 76%
İyi 12%
Ne İyi / Ne Kötü 12%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Samsung Wind-Free AR12TSFCAWK/SK 12000 BTU Split Klima Hakkında

Samsung Wind-Free AR12TSFCAWK/SK 12000 BTU Split Klima İnceleme; Samsung mühendisleri tarafından geliştirilen rüzgarsız serinletme teknolojisi Wind-Free ile, soğutma ile konforlu serinliğin tadını çıkarın. Havayı iç ünitede bulunan mikro hava deliklerinden dağıtarak sizi rahatsız etmeden bulunduğunuz ortamı serinletir. Sadece 23 db ses seviyesine sahip olan ürünün çalıştığını anlamak bile imkansız. A++ enerji sınıfına sahip olan ürün aynı enerji sınıfına klima ürünlerine kıyasla %77 ye varan elektrik tasarrufu sağlar. Bu tasarrufun ana nedeni klimanın çalışma mantığı olan rüzgarsız soğutma teknolojisidir. İdeal bir uyku keyfi yaşamanız için en iyi ortam dengesini saplayan klima modeli soğuk hava akışı olmadığı için sizi rahatsız etmeden ortam sıcaklığını ideal seviyede tutar.

Samsung Wind-Free AR12TSFCAWK/SK 12000 BTU Split Klima yorum; bulunduğunuz ortamı hızlı, etkili ve konforlu bir şekilde soğutmaya yarayan Digital Inverter Boost teknolojisi sayesinde havayı bilinen klimaların aksine %43 daha hızlı soğutur. SmartThings teknolojisi ile klimanıza uygulama üzerinden kontrol edebilir, siz eve gelmeden ortam sıcaklığını isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Klimanız kapatıldığında, otomatik temizleme işlevi sayesinde tozu ve nemi gidermek için iç ünite içerisindeki fanı otomatik olarak çalıştırır. Böylece klimanızda oluşabilecek bakteri ve küf oluşumu önler.

Samsung Wind-Free AR12TSFCAWK/SK 12000 BTU Split Klima Yorumları


Benzersiz Bir Ürün

Ürün bildiğiniz klimalardan çok farklı bir çalışma prensibine sahip. Çalışması var ile yok arsında. Bu yüzden bazen klimayı açık unutup dışarı çıktığımız bile oldu. Neyse ki uygulama üzerinden müdahale etme şansımız var da o şekilde kapattık. Tamamen akıllı ev odaklı bir teknolojik alt yapıya sahip. Uygulaması üzerinden elektrik sarfiyatını bile takip etme şansınız var. Klima ihtiyacınız varsa araştırın dua edersiniz bana.


Sessiz ve Performanslı

Arkadaşlar almadan iyi araştırın. Bir çok satış sitesinde ürün hakkında farklı bilgi ve değerler girilmiş. O yüzden benim gibi aklınız karışabilir. Model numarası ile kendi sitesinden bakmanız en iyisi. Ürüne gelecek olursak, sessiz çalışan ve iyi bir performans sağlayan ürün. Şuana kadar bir sorun ile karşılaşmadım.

Leave a Comment

Samsung Wind-Free AR12TSFCAWK/SK 12000 BTU Split Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.