Samsung Televizyon

Samsung, 1 Mart 1938’de Kore’de Lee Byung-chul tarafından kuruldu. Başlangıçta, çalışan sayısı 40 kişi idi ve aktif olarak gıda endüstrisinde çalıştı. Özellikle Çin yemeği, kurutulmuş balık ve sebze olmak üzere gıda ve gıda maddelerinde işlem gördü. Korece’de Sam adı, Sam’de “üç”, Song ise “yıldız” anlamına gelir. Samsung kelimesi Türkçe’ye çevrildiğinde, üç yıldız anlamına geliyor.

1.Dünya Savaşı’ndan sonra tekstil endüstrisine ve aynı zamanda Kore’deki gıda endüstrisine geçti. Hızlı gelişme sonrasında, Lee Byung Chul Kore’deki en büyük yün fabrikasını kurdu ve Busan’da bir tekstil fabrikası kurdu. 1960 yılında en popüler tekstillerini tanıttı. 1960’ların sonlarında Samsung, inşaat ve dağıtım, sigorta, reklam gibi alanlarda gıda ve test etme başarısını genişletmek istedi.

1971’de renkli TV ve çamaşır makinesi pazarına girdi. 1978’de televizyon satışları 4 milyonu buldu. Çamaşır makinesinden sonra, üzerinde mikrodalgalar üretilmeye başlandı. 1980 yılında, Hanguk Jenja Tongsin’i satın aldı ve telekomünikasyon sektöründe üretime başladı. 1980’lerde, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Japonya birçok ülkede büyümeye ve büyümeye devam etti. Bu dönemde masaüstü bilgisayar ve bilişim teknolojisi alanında yatırım yaptı.

1985 yılında cep telefonu endüstrisine girdi. İlk dizüstü bilgisayar 1990 yılında tanıtıldı. Bilişim teknolojisindeki, özellikle cep telefonu pazarındaki konumunu güçlendirmek için heceleme altyapısını güçlendirdi. 2000’li yıllarda Samsung, özellikle teknoloji ürünlerinde ve yarı iletken pazarında küresel pazarda güç kazanmıştır. Bu, diğer ürün gruplarının ötesine geçti. 2001 yılında piyasaya sürülen SPH-i300, Samsung’un cep telefonu pazarındaki büyümesinin habercisidir. 2005’ten beri LCD teknolojisine yaptığı yatırım, akıllı telefon pazarında büyük bir güç elde etmesini sağladı.

Samsung LED TV’lerin Özellikleri

Hayalindeki TV’yi Samsung ile izleyebilir, farklı görüntüleme hızları, video formatı ve ekran boyutu seçerek. Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’da çok sayıda tasarım ve teknoloji ödülü kazanmıştır. Şirket, televizyondan iletişime, geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Yenilikçi yaklaşımları ve katma değeri teknolojisi ile Samsung LED TV konusunda önde gelen geliştiricilerinden biridir.

Samsung, Güney Kore’deki Avrupa’nın farklı bölgelerinde bulunan üretim ve üretim tesisleri sayesinde çeşitli teknolojiler kullanarak LED TV’ler üretmektedir. Samsung, bir satış ve servis şirketi olduğu kadar dostane bir çizgi olarak büyük önem veren bir şirkettir. Satın aldığınız TV kurulumu sırasında yetkili bir servisten veya herhangi bir arıza durumunda yardım alabilirsiniz.

LED TV, Türkiye’nin her bölgesinde veri iletimi hizmetleri sorunsuz çalışmaktadır. Kapsamlı servis ağı sayesinde, istediğiniz zaman Samsung web sitesinde veya ürünü satın aldığınız şirketle iletişim kurabileceğiniz Samsung yetkili servislerinin telefon numarası ve adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Yükleme aşaması, arıza durumu veya kullanıcı bilgileri gibi birçok konuda Samsung Yetkili Servislerinden yardım alabilirsiniz.

Samsung Televizyon Yorumları

Son yıllarda teknolojik dönemin getirileri üzerinde konuşurken birçok marka arasından seçim yapmaya çalışmaktayız. Bu konuda Samsung, sektörde önü çeken markalardan biri olarak kendini göstermektedir. Tabi ki televizyonlarda model farkını da göz önünde bulundurduğumuz zaman Samsung Televizyon Yorumları raporlarını düşünmemiz gerekmektedir. Genel itibariyle ekranın led teknolojisi ile süslenmiş olması en çok beğenilen özelliklerden biridir. Buna ek olarak renk tercihlerindeki farklılıklar ve canlılık da en çok beğeni alan yorumlar arasındadır. Fiyat bakımından bütçenize en uygun modelleri alabilir ve kendinizi yansıtan seçeneklere de sahip olabilirsiniz. Site üzerindeki yorumlar kişilerin kendine aittir ve kullanım sonrasında belirtilen ifadelerdir. Aynı şekilde kullanım özelliklerine sahip olabilmek için ürünler arasında karşılaştırma da yapabilirsiniz.