Samsung Galaxy Tab

Samsung tarihi en eski yıllara dayanan teknoloji firmalarından biridir. 1938 yılında Güney Kore’de kurulmuştur. Samsung şirketi 2000’li yılların başında rekor bir büyümeye imza atmış, dünyanın en değerli ikinci teknoloji firması konumuna ulaşmıştır. Samsung birçok alanda ürünler geliştirmektedir. Televizyon, beyaz eşya, akıllı telefon, diz üstü bilgisayar, tablet hatta otomotiv sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Samsung’un en revaçta olan ürünleri elbette ki telefon ve tabletlerdir. Samsung tablet kullanıcı yorumları göz önüne alındığında, kullanıcıların büyük bir bölümünün memnun kaldığı görülmektedir.

Samsung Galaxy Tab S4 Kullanıcı Değerlendirmeleri

Tablet konusunda oldukça iddialı olan Samsung, bu modeli ile de iddiasını gerçekleştirmiş durumda. Samsung Galaxy Tab S4 kullanıcı değerlendirmeleri dikkate alındığında sınıfı geçtiği görülüyor. Samsung’un diğer tablet modellerine kıyasla daha şık bir tasarıma sahip olan Galaxy Tab S4 tatmin edici bir çözünürlüğe sahip. Cihaz 10.5 inçlik bir AMOLED ekrana sahip. Ayrıca cihaz 2560×1600 piksel çözünürlük ile görsellik bakımından oldukça ideal. Kullanıcılar tarafından en beğenilen özellik hız olduğu görülüyor. 2.6 ghz hızında çalışan tabletin 8 çekirdeği mevcut. Cihazın hafızası da 4 GB RAM e sahip olup kullanıcıları tatmin etmişe benziyor. Cihazda S Pen mevcut olup 4 tane de hoparlör mevcut. Tabletten müzik dinlemek, film seyretmek ve video çekmek isteyen kullanıcılar için gerçekten güzel bir özellik. Kullanıcılar cihazın kamera özelliklerini de oldukça beğenmiş vaziyette. Arka kısımda 13 MP, ön kısımda ise 8 MP kamera bulunup 4K video kaydı yapabilmekte.

Samsung Galaxy Tab S5e Kullanıcı Değerlendirmeleri

Samsung Galaxy Tab S5e kullanıcı değerlendirmeleri gerçekten kaliteli bir telefon olduğu yönünde. Özellikle görsellik bakımından kullanıcıları fazlasıyla tatmin ettiği görülüyor. Tab S6’daki gibi 10,5 inç ekrana sahip olan S5e Amoled ekran sayesinde harika bir görsel deneyimi vaat ediyor. 400 gram ağırlığa sahip olan tabletin kullanıcıları taşıma bakımından oldukça kolay olduğu dile getiriliyor. Özellikle tablette film, dizi, video izlemeyi seven kullanıcıların tam bir performans sağladıkları anlaşılıyor. Kaliteli bir görselliğin yanında güçlü de bir hoparlör sistemi mevcut. Samsung Galaxy Tab S5e 7040 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olması nedeniyle kullanıcıların tek şarjla 2 gün geçirdikleri görülüyor. Tablet tasarım bakımından da oldukça etkili düzeyde. Yan taraflarda bulunan parmak okuyucusu da kullanıcıların memnun kaldığı bir diğer özellik durumunda. Tablet 4K video kaydı yapabilecek bir donanıma sahip olmasına ek olarak arkada 13 MP önde ise 8 MP kamera çözünürlüğüne sahip 2 kamera mevcuttur.

Samsung Galaxy Tab S6 Kullanıcı Değerlendirmeleri

Samsung Galaxy Tab S6 adeta popülerliğini yitirmiş durumda olan tabletleri tekrar hayata döndürmüştür. Samsung Galaxy Tab S6 kullanıcı değerlendirmeleri araştırıldığında oldukça sevilen, memnun kalınan bir tablet modeli olduğunu görüyoruz. Kullanıcıların tablette en beğendiği özelliklerden biri S Pen dokunmatik kalem olduğu anlaşılıyor. Kullanıcıların en dikkatini çeken özellik tasarım oluyor. Gerçekten de Samsung Galaxy Tab S6 tam bir tasarım harikası. 10,5 inç büyüklüğünde olan tablet oldukça ergonomik. Kullanıcılardan gelen yorumlara göre çekilen fotoğraflarda, videolarda görüntü kalitesi çok üst düzeyde. OLED ekran sayesinde fotoğraf ve video kaliteleri oldukça gerçekçi görünmekte. Sıradan tablet fiyatlarına oranla biraz daha pahalı bir tablet olsa da kullanıcılar oldukça çok tercih etmekte. Bunun sebebi ise diz üstü bilgisayarlar ile aynı deneyimi sunması. Laptop’lardan daha kolay şekilde taşınıyor ve hemen hemen aynı işlevi görüyor. Bu da kullanıcılara oldukça cazip geliyor.