Samsung AR9400 AR24NSJXBWK 24000 BTU Duvar Tipi inverter Klima

Samsung AR9400 AR24NSJXBWK 24000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 69%
İyi 15%
Ne İyi / Ne Kötü 4%
Kötü 0%
Çok Kötü 12%

Samsung AR9400 AR24NSJXBWK 24000 BTU Inverter Klima Yorum; rüzgarsız serinlik teknolojisi ile rakiplerinin bir adım önüne geçen marka, rahatsız etmeyecek bir serinlik teknolojisini sizler için sunuyor. Geliştirilmiş filtre teknolojisi sayesinde temiz ve ferah bir oda ortamı sunan üründe yüksek performans sunan bir üfleme fonksiyonu yer almaktadır. Soğutma ve ısıtma da rakiplerinden çok daha hızlı bir performans üreten klima modeli bulunduğunuz ortam ısısını hızlı bir şekilde değiştirerek istekleriniz doğrultusunda ani değerler sunar. Uyku modu özelliği ile klimanın karşısında uyusanız bile sizi rahatsız etmeden ortam sıcaklığını buna göre soğutur veya ısıtır. Alerjiye duyarlı kullanıcıları da düşünen samsung mühendisleri kendi kendine temizleme yapan bir filtre sistemini üründe kullanmaktadır. Sessiz, Fonksiyonel ve performanslı bir klima çözümü sunan ürün genel anlamda kullanıcıların beğenisini kazandığı görülmektedir.

Samsung AR9400 AR24NSJXBWK 24000 BTU Inverter Klima Yorumları


Ofis Ortamında Kullanıyoruz

Isıtma için kullandığımız bir ürün. Ortalama 30 m2 genişliğinde olan ofisimizde kullanmaktayız. Performansı gayet iyi diyebilirim. Ses gibi sizi rahatsız edecek ofis ortamının huzurunu kaçıracak bir sıkıntı ile karşılaşmadık.


Hızlı Soğutuyor

Hızlı bir soğutma sağlıyor. Yaz sıcağında bile en fazla 5 dakika içerisinde odanızı istediğiniz dereceye getirebiliyor. Enerji tüketimi düşük, faturada çok abartılı bir durum olmuyor. Paranız varsa iyi bir klima için alın.

Leave a Comment

Samsung AR9400 AR24NSJXBWK 24000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.