Samsung Ar 35 Silver 9.000 Btu Duvar Tipi Split Klima

Samsung AR35 AR09TXHQASI/SK 9000 BTU Klima

Ürün Puanı

4,5


Çok İyi 70%
İyi 30%
Ne İyi / Ne Kötü 0%
Kötü 0%
Çok Kötü 0%

Samsung AR35 AR09TXHQASI/SK 9000 BTU Klima Yorum; A++ enerji sınıfı ile düşük bir tüketime sahip olan klima modeli inverter teknolojisi ile de yüksek performans sunmaktadır. Hızlı ısıtma ve soğutma modunu sunan Turbo mod ile bulunduğunuz ortamı saniyeler içerisinde istediğiniz sıcaklık değerine ulaştırmanızı sağlıyor. Alerji yönünden de bir çok farklı özellik sunulan üründe soluduğunuz ortam havasının daha temiz ve iyi olması için HD filtre sistemi kullanılmaktadır. Filtre sistemi sizler için zararlı olabilecek bir çok etkeni ortadan kaldırır. Oda ısısını otomatik olarak kontrol eden klima siz uyurken deliksiz bir uyku deneyimi yaşamanız için vücut ısınızın değişkenliğine göre kendini ayarlar ve sizi rahatsız etmeyecek şekilde arka planla çalışmaya devam eder. 2 yönlü hava salınım özelliği bulunan üründe hava akışı cihaz tarafından otomatik olarak gerçekleşir ve bu şekilde odanızın her alanına eşit bir şekilde ısınır yada soğur. Kullanıcıları için maxsimum konforu hedefleyen klima markası, bir klimadan beklediğiniz her türlü konforu bir arada sunmaktadır.

Samsung AR35 AR09TXHQASI/SK 9000 BTU Klima Yorumları


Fiyatına göre En iyisi

Küçük odalarınız için en uygun fiyata alabileceğiniz en iyi klima bana göre. Düşünmeden alın bence.


Ses Yok, Tüketim Düşük, Performans Güzel

18 metre kare olan odamız için aldık. Klima hakkında söyleyebileceklerim soğutması sorunsuz, rahatsız edecek bir ses durumu yok, tüketim düşük.


Çocuk Odası için Aldık

Çocuk odası için aldığımız bir ürün. Özellikleri günümüz şartları için ideal. Günde en fazla 5 saat kullanıyoruz ve 3 aydır bir sorun yaşamadık. Faturaya ne kadar etki derseniz bunu söylemek biraz zor ama kabaca 40-50 lira bandında diyebilirim.

Leave a Comment

Samsung AR35 AR09TXHQASI/SK 9000 BTU Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.