Samsung AR18RSFHCWKXSK AR5400 18000 BTU Duvar Tipi inverter Klima

Samsung AR18RSFHCWK/SK 18000 BTU Inverter Klima

Ürün Puanı

4,6


Çok İyi 75%
İyi 10%
Ne İyi / Ne Kötü 9%
Kötü 0%
Çok Kötü 6%

Samsung AR18RSFHCWK/SK 18000 BTU Inverter Klima Yorum; Enerji tasarrufu odaklı klima modeli, klimanızı sık sık kapatıp açmanıza gerek kalmadan istenen ideal sıcaklığı korur. Bu nedenle daha az enerji tüketir ve uzun süre istediğiniz sıcaklığın tadını çıkarabilirsiniz. Hızlı Soğutma Modu, 30 dakika boyunca kompresörü en yüksek fan hızında maksimum seviyede çalıştırarak klimanızın ortamı çok daha hızlı soğutmasını sağlar. Dijital Inverter 8 kutuplu klima başlatıldığında hızlı bir şekilde maksimum hıza ulaşmasına yardımcı olur. 3 Bakım Filtresi havanızı ve ünitenin içini temiz tutar. Tozu yakalamanın yanı sıra, yoğun filtre ağından geçen belirli virüs, bakteri ve alerjen türlerinin %99’unu etkisiz hale getirebilir. 2 aşamalı soğutma modunda, önce Hızlı Soğutma modunu kullanarak havayı hızlı bir şekilde soğutur. İstenilen sıcaklığı korumak için otomatik olarak Konfor Soğutma moduna geçeceği için ayarları sık sık değiştirmeniz gerekmez. Üçlü Koruyucu Plus teknolojisi sayesinde en zorlu ortamlarda çalışır. Ayrı bir gerilim azaltma olmaksızın aşırı yüklenmeleri önler, korozyon önleyici kaplamaya sahiptir ve çok yüksek sıcaklıklara dayanabilir.

Samsung AR18RSFHCWK/SK 18000 BTU Inverter Klima inceleme; iyi uyku modu, bir gece uykusu için istenen ortamı yaratır. Sıcaklık kontrol özelliği sayesinde sizi rahat ettirir, böylece hızlıca derin bir uykuya dalar ve tazelenmiş bir şekilde uyanırsınız. Otomatik Değiştirme özelliği ile sıcaklığı istenilen dengede tutmak için gerekli çalışma modunu kendiliğinden seçer. Sürekli olarak ayarları değiştirmek zorunda kalmadan her zaman rahat bir ortamın tadını çıkarabilirsiniz. Klima kapatıldığında, Otomatik Temizleme işlevi tozu ve nemi temizlemek için otomatik olarak bir fan çalıştırır.

Samsung AR18RSFHCWK/SK 18000 BTU Inverter Klima Yorumları


30 m2 Oda İçin İyi

Klimayı kurduğumuz oda yaklasık 30 m2 olmasına rağmen gayet iyi ısıtıyor. Soğutma olayını kış şartlarında olduğumuz deneme imkanım olmadı şimdilik. Şuan için herhangi bir sorunla karşılaşmadım.


İç Ünite Sesli Çalışıyor

İç ünite sesli çalışıyor. Bu sorunla karşılaşan ilk benim herhalde. Çünkü hiç rastlamadım şimdiye kadar ses konusunda şikayetçi olanı. Soğutması güzel ve yeterli. Şu ses olayınıda çözersem sorun yok.

Leave a Comment

Samsung AR18RSFHCWK/SK 18000 BTU Inverter Klima İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.

Bu Ürüne Ait İnceleme Videosu Bulunamamıştır!