RTRMAX RTX1816 Darbeli Matkap ve Vidalama

RTRMAX RTX1816 Darbeli Matkap ve Vidalama

Ürün Puanı

4,6


Çok İyi 64%
İyi 22%
Ne İyi / Ne Kötü 10%
Kötü 0%
Çok Kötü 4%

Kompakt tasarımı ve rakiplerine kıyasla uygun fiyatı ile profesyonellerin tercihleri arasında yer alan RTRMAX RTX1816 Darbeli Matkap ve Vidalama aleti bir çok açıdan işlerinizi kolaylaştıracak bir donanıma sahiptir. 13 mm tek kovanlı anahtarsız mandren otomatik mil kilitleme işlevi, 16 pozisyon ayarlanabilir tork ayarları artı sondaj ve çekiç, rahat kayma önleyici yumuşak tutma sapı ile kullanım kolaylığı bir arada. Faydalı ve tam işlevli çalışan led ışık, sol ve sağ dönüşün yanı sıra değişken hız kontrolü ürüne artı bir özellik katar. Cihaz üzerinde bulunan led pil göstergesi ve 1 adet bit tutucu ile en zor anlarda bile kontrol kolaylığı sağlar. Hızlı şarj cihazı ve enjekte edilmiş taşıma çantası ile her zaman her yere kolayca taşınabilir.

RTRMAX RTX1816 Darbeli Matkap ve Vidalama Yorumları

RTRMAX RTX1816 Darbeli Matkap ve Vidalama Yorumları

Selim
Bu tarz markalar başta iyi performans sağlıyor olabilir fakat 1-2 ay için sürekli kullanımda performans düşüşü başlıyor genelde. Ayrıca fiyatıda emsal ürünlere göre azımsanmayacak kadar fazla gibi. Bu özelliklerde daha tatmin edici bir fiyat ile girse daha çok alıcı bulabilir gibi.
Ramazan
Ben aldım ve 2 yıldır bu makinayı kullanıyorum. Sıhhi tesisat ustasıyım. Bir seferinde 3 metre yüksekten düştü yinede birşey olmadı. Diğer markalara göre fiyatı hemen hemen yarı yarıya. Bu özelliklere göre düşünmeden alın.
Emrah
Rtrmax sanayide dükkana aldık 1 senede makinenin perti çıktı. Daha önce aldığımız makita ve stanley var tam 3 yıl oldu cayır cayır montajda dolap vestiyer topluyoruz. Bildiğiniz markalardan şaşmayın.
Gökhan
Ortalama bir yıldır belki daha fazlası vardır ilk çıktığında lansman fiyatları ile satın almıştım. Kalite konusunda çok iyi ve gayet güçlü bir ürün. Şarj dayanami birçok ünlü markadan daha iyi diyebilirim. Bir kullanıcı olarak tek sorun yedek bataryaların sürekli kullanılması lazım aksi halde uzun süre kullanılmadığında şoklama gerekiyor.
Sinan
RTRMAX Stanley markasının ancak yarısı eder. Karşılaştırmaya bile gerek yok. Ama ben ikisini de seçmem. Alacaksanız ya makita ya da dewalt (10 sene kullanmak istiyorsanız bu markaları alacaksınız). Bunların yanında bosch markasının matkapları da iyidir. AEG ise haddinden fazla pahalı gerek yok onun yerine makita, dewalt ya da 2 tane bosch alınır yıllarca sorunsuz kullanılır.

Leave a Comment

RTRMAX RTX1816 Darbeli Matkap ve Vidalama İncelemeleri

RTRMAX RTX1816 Darbeli Matkap ve Vidalama İncelemeleri

İnceleme Videolarının Telif Hakkı Yayıncılara Ait Olup, Paylaşıma İzin Verilen Videolar Sitemizde Bilgilendirme Amaçlı Paylaşılmıştır.